Дозвілля Кам'янця-Подільського

461
підприємств і компаній
1 146
товарів, сервісів і пропозицій
221
відгуків і рекомендацій
Агенція з працевлаштування Камелот-Х Д. Прокопова, медичний центр Кам'янець-Подільський Центр фізичного відновлення KINEZIOLOG StarHouse, простір розвитку Кам'янець-Подільський Bazzar, сімейне кафе Кам'янець-Подільський Кінезіс, центр лікування хребта та суглобів Кам'янець-Подільський
Топ 20 в листопаді 2023
Експерти
Мене звати Ірина. Мені дуже пощастило потрапити до команди Костянтина та Дмитра для лікування спини. Мене турбували болі у спині та поясниці ,болі у руках і ногах ,колінах довготривалий час. Результат вражає: Після перших декількох сеансів я й не очікувала, що зможу себе так добре почувати, болі в поясниці пройшли, ногам і колінам так стало легко йти і немає болів,руки перестали боліти і німіти. Велика подяка всій команді за ваші " Золоті Руки" за старання та зусилля і за велику допомогу кожному хворому. Дмитро та Костянтин і вся його команда справжні знавці своєї справи, і більше того - вони уважні, дбайливі, турботливі до нашого самопочуття і дають гарні поради з підтримки здоров'я. Після кожного сеансу я прямо наче відчувала як моя спина відновлюється, одразу покращувався настрій. Тому, щиро дякую за професійний підхід до своєї справи та турботу про кожного клієнта! Дякую!
Анна Гл
Новачок
Подивитись все

Дозвілля у Кам'янці-Подільському

У категорії "Дозвілля" Ви зможете знайти все необхідне для того, аби гарно провести час у нашому місті. Зголодніли? Тоді швидше обирайте кафе чи ресторан в якому можна смачно поїсти за досить демократичними цінами. Хочете справити незабутнє враження? Перелік салонів краси у цій категорії досить значний, аби вибрати для себе найкраще співвідношення ціна/якість і вразити свого обранця. Хочете потусити? Усі нічні клуби Кам'янця-Подільського здивують Вас драйвовими вечірками та чудовими конкурсами. Полюбляєте екстрим? Наш сайт допоможе Вам у пошуку місць для активного відпочинку.Також, для підприємців міста – це чудова можливість популяризувати свій бізнес та отримувати хороші прибутки, адже саме в нас ви можете розміщувати новини та акції Вашої продукції чи послуг.

Показати
Відповідальний за розділ
Ірина Ільницька
Телефон: +38 (097) 37 07 167
Skype: chylokir