Дозвілля у Кам'янці-Подільському - заклади та розважальні комплекси

432
підприємств і компаній
861
товарів, сервісів і пропозицій
152
відгуків і рекомендацій
Клініка Д. Прокопової, сімейна медицина, косметологія Кам'янець-Подільський Хамелеон, хореографічна студія у Кам'янці-Подільському Кінезіс, центр лікування хребта та суглобів Кам'янець-Подільський Перші Київські Курси, курси іноземних мов, підготовка до ЗНО Кам'янець-Подільський Дитяча студія всестороннього розвитку і творчості Мері Поппінс Кам'янець-Подільський KINEZIOLOG, центр фізичного відновлення у Кам'янці-Подільському Гостьовий будиночок "Садиба у Власія" смт Путила (Чернівецька область) Оксфорд Медікал, медичний центр Кам'янець-Подільський КАМЕЛОТ-Х, туроператор, робота за кордоном, страхування Кам'янець-Подільський

Популярні компанії у Кам'янці-Подільському

Топ 20 у жовтні 2020
Експерти
Добрий день. Мене звати Наталія, мені 38 років. Хочу поділитися з вами своєю історією, можливо для когось вона буде корисною. З березня місяця у мене почалися проблеми зі здоров'ям, перші симптоми вказували на проблеми з жіночим здоров'ям, звернулась до гінеколога, але пройшовши ряд обстежень і лікувань, ниюча біль в нижній частині тазу нікуди не ділась, прийшлося рухатись далі... За цей довгий період часу я пройшла ще обстеження в багатьох інших лікарів: проктолога (відхилень не виявлено), невропатолога (був діагноз - невропатичний тазовий біль), нейрохірурга (припустили, що це може бути кокцигодинія, була зроблена блокада), травматолога (припускали, що ниюча біль викликана переломом копчика і потрібне оперативне втручання, хоча травм я ніяких не пам'ятаю але при народженні можлива була деформація куприка), було зроблено обстеження МРТ, КТ, УЗД всіх органів, онкомаркери, але больові відчуття нікуди не зникали на жаль і дуже прикро було чути вислів "ви не мій пацієнт". Ніхто не встановив точного діагнозу, були лише припущення і лікування які не вирішували проблему. Уявіть тільки, мій розпач і страх, що робити як жити далі??? На одному з прийомів до лікаря була порада звернутись до масажиста, чесно кажучи я не одразу наважилася, боялася щоб не зашкодили моєму організму ще більше. Я ретельно шукала і перечитувала відгуки про різних спеціалістів масажу нашого міста на просторах інтернету. Так натрапила на групу "Проблеми хребта це не вирок", прочитала відгуки людей про Констянтина Степановича Овчарука, відгуки дуже хороші, багато людей висловлювали свою подяку лікарю, були і одиничні випадки пацієнток, які залишили негативні відгуки, щодо некоректної поведінки, тобто надмірної уваги до себе з боку лікаря, можливо пацієнтки хотіли більшого, а не получили і були не задоволенні... мене це не збентежило, бо в наш час не раз зустрічається, що зробиш людині добро, а навзаєм отримуєш протилежне... Я зателефонувала і записалась на прийом до Констянтина Степановича, прийшовши до лікаря була приємно здивована, відносився з повагою доброзичливий, чуйна людина, відкрита до спілкування, було враження ніби я знаю його багато років і мені легко було розказати про всі проблеми зі здоров'ям. Чесно кажучи у мене вже опустилися руки, після такого довготривалого пошуку лікування, але Констянтин Степанович Овчарук запевнив і дав мені надію, що допоможе розібратися з моєю проблемою, допоможе відновити моє здоров'я. Дякую Богові, що звів мене з цією чуйною людиною, спеціалістом своєї справи Констянтином Степановичом та з його командою, Дмитром та Оксаною, дуже прошу допомогти мені і надіюсь на вас. З повагою, Наталія.
Подивитись все

Дозвілля у Кам'янці-Подільському

У категорії "Дозвілля" Ви зможете знайти все необхідне для того, аби гарно провести час у нашому місті. Зголодніли? Тоді швидше обирайте кафе чи ресторан в якому можна смачно поїсти за досить демократичними цінами. Хочете справити незабутнє враження? Перелік салонів краси у цій категорії досить значний, аби вибрати для себе найкраще співвідношення ціна/якість і вразити свого обранця. Хочете потусити? Усі нічні клуби Кам'янця-Подільського здивують Вас драйвовими вечірками та чудовими конкурсами. Полюбляєте екстрим? Наш сайт допоможе Вам у пошуку місць для активного відпочинку.Також, для підприємців міста – це чудова можливість популяризувати свій бізнес та отримувати хороші прибутки, адже саме в нас ви можете розміщувати новини та акції Вашої продукції чи послуг.

Показати
Відповідальний за розділ
Ірина Ільницька
Телефон: +38 (097) 37 07 167
Skype: chylokir