Топ експертів нашого міста - [email protected]

Профі
Відгуки: 12
Коментарі : 28
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Авторська вечеря від учасників "МастерШеф""
вівторок, 19 листопада 2019 р.
Для бронювання телефонуйте - +380673929621.
Відгук про "Льодова арена Арктика"
середа, 27 листопада 2019 р.
Ви платите за вхід, а ковзани входять у цю вартість.
Відгук про "Масажист Овчарук Костянтин"
субота, 11 липня 2020 р.
До вашої уваги відгук пані Ілони, яка нещодавно лікувалась у нас. Я думаю вам буде цікаво прочитати її історію.     Мене звати Ілона. Я з дитинства маю проблеми з хребтом. У мене S-подібний сколіоз lV ступеню грудного відділу. Я проходила постійні курси масажів. Лікувалась в м.Вінниці та м.Хмельницький, консультувалась в медичних професорів м.Москви. Всі одноголосно стверджували, що мені допоможе лише операція під час якої будуть ставити металеву пластину в хребет. Мама була ладна відати усе щоб назбирати кошти на операцію та домопогти мені, але в голові не вкладалась думка про ризик залишитись лежачою. Операція могла прикувати мене до ліжка до кінця мого життя. Якщо чесно, я не наважилась, і зараз щаслива, що не наважилась. Я була активна дівчина і думка про те, що можу бачити сонечко лише через вікно лякала мене. Ми вирішили залишити все як є і надіятись на Бога, що він все ж допоможе мені знайти лікування. До своїх 28 років я жила в постійному комплексі, страху насмішок від жорстоких людей. Я ненавиділа літо, бо мені було соромно роздягнутись. Постійно не покидала думка, що на мене усі дивляться. Це страшне відчуття, яке з кожним роком псувало мене як людину з середини. У мене є сім'я, є синочок. Коли у моєї дитини почались проблеми з ніжкою, я почала шукати порятунку. Лікарі мені стверджували, що я просто немаю чим зайнятись і просто в'яжусь до дитини, що він переросте, але материнське серце відчувало біду. Мені порадили Костянтина Степановича Овчарука. Коли ми поїхали, він відразу побачив проблему у мого сина, і погодився допомогти. І допоміг, велика наша подяка за це. Я вирішила теж проконсультуватись з своєю проблемою хребта. На моє велике здивування він сказав, що мені можна допомогти. Я була здивована і якщо чесно не вірила, думаючи що це "гроші на вітер". Ооо, як я помилялась! Вже після третього масажу я відчула значне полегшення, біль почав відступати. Мій чоловік побачив покращення мого хребта. Лікування має бути довгим, але я чітко бачу ціль - одужання. Пройшовши вже значну частину масажів я бачу чудовий результат. Коли у мене опускаються руки, та я виснажуюсь від лікування Костянтин Степанович не дає впасти духом та підтримає надихнувши чітко йти до мети. - Я дякую Богу за те, що він дає нам таких людей як Костянтин Степанович, які можуть врятувати нас від неминучої біди. Дякую Оксані та Дмитру, які працюють на повну силу щоб допомогти людям, які цього потребують. Завдяки вам усім я стала здоровішою не лише фізично, але і морально. Ви лікуєте не лише мій хребет, але і мою душу. Дай Бог усім здоров'я! Ми вам теж дякуємо і бажаємо міцного здоров'я вам, вашому синочку і всій вашій родині. Всього найкращого.
Відгук про "Масажист Овчарук Костянтин"
середа, 15 липня 2020 р.
До вашої уваги відгук жінки,яка нещодавно лікувалася у Констянтина Степановича. В мене було викривлення хребта,  боліло серце, головні болі були такими, що не могла витримувати біль. Пила сильні знеболюючі. Подружка мені порадила Костянтина, і я прийшла. Він дав мені  надію, що вилікує, я повірила. Лікування тривало довго, але результат є, я рівна не сотулюся, більше не болить голова і серце. Я стала більше сміятися і радіти життю. І  за це все я вдячна людині від Бога, не боюсь сказати це слово.. Бо він дійсно лікар  від Бога. Вибачте гарно писати не вмію, але за те від щирого серця. Валентина.
Відгук про "Масажист Овчарук Костянтин"
середа, 15 липня 2020 р.
Я поламала ногу в коліні і два місяці була в гіпсі. Відповідно так сталося що я зовсім не згинала ногу. Лікарі пропонували робити операцію.  Деякий час мені робив масаж  інший масажист,але він відказався  робити далі, тому що лікар, який мене лікував, хотів робити операцію. Потім мені знайомі порекомендували звернутися до Костянтина Степановича. Я і не надіялась, що все буде добре. Лікарі говорили що буду ходи з паличкою, але Костянтин Степанович вилікуав мене, за що я йому дуже вдячна. Тепер я можу нормально ходити, можу працювати, нарешті повернулася до звичайного життя. І коли я зустрічаю людей,  яким необхідна допомога масажиста, я рекомендую  Костянтина Степановича. Після лікування ноги я неодноразово зверталася до Костянтина Степановича і з іншими проблемами зі здоров'ям, які мене турбували. Я дуже йому вдячна за допомогу. Нехай він завжди буде здоровий і лікує людей.
Відгук про "Клінінгова компанія Чисто Сервіс"
четвер, 23 липня 2020 р.
Фірмова крамниця "Федоришен" (м. Кам'янець-Подільський, пр. Грушевського, 25 / тел. +380979099650). На запитання відповідав Дмитро Федоришен, директор. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте? - Ми займаємося продажем продуктів харчування, спеціалізуємося на м'ясних виробах. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті й чому? - Як можна ставитись до чистоти, коли працюєш у нашій сфері? Звісно, це перше, на що звертається увага. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Не було часу на експеременти. А Вашу компанію порадили друзі - вони також користувалися послугами Вашої фірми. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Відмінність у підході до роботи. Це відповідальність, швидкість, якість. 5. Будемо вдячні Вам за відгуки про роботу нашої клінінгової компанії. - Ми задоволені послугами, які надавалися, будемо користуватись ними ще і радити своїм знайомим. Дякую.
Відгук про "Клінінгова компанія Чисто Сервіс"
вівторок, 4 серпня 2020 р.
Житловий комплекс "Прем'єр" (м. Кам'янець-Подільський, проспект Грушевського / тел. +380988677814). На запитання відповідала Дзензель Анастасія Ігорівна, менеджер з продажу. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте. - Займаємося зведенням сучасного якісного житла. 2. Як Ви ставитесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті і чому? - Чистота завжди в пріоритеті. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію?  - Правду кажучи, холодно дуже, та й високо надто, тому ми самі не могли впоратись з миттям нашого відділу продажу. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Швидкість, чіткість, відповідальність. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу нашої клінінгової компанії.  - Роботи були виконані на диво швидко та все гарно і якісно. Дякуємо за те, що допомогли. Для нас все це зробити було б дуже проблематично.
Відгук про "Масажист Овчарук Костянтин"
четвер, 27 серпня 2020 р.
Сьогодні пропонуємо вам ознайомитись із відгуком пані Ніни, яка мала проблеми з зайвою вагою і, як наслідок, з суглобами. Вона лікувалась у Костянтина Степановича Овчарука і хоче поділитись із вами своїм досвідом. Можливо її досвід допоможе комусь із вас прийняти правильне рішення і позбутись проблем із зайвою вагою і з суглобами. Проживши з артрозом більшу частину свого життя ( більше 20 років), я почала задумуватись над помилками в лікуванні. Маючи зайву вагу в 30 років, я думала, що це не стосується моїх хворих ніг. В 40 років я намагалася продовжувати лікувати суглоби різними медикаментами, все ще не пов'язуючи зайву вагу з проблемами з ногами. Думала, що це дві різні хвороби, і що таких людей як я, з зайвою вагою, багато.. В 50 років я нарешті зрозуміла, що головною причиною є зайва вага. Я перепробувала дуже багато способів, щоб схуднути, лише коли об' єднала лікувальний масаж в комплексі з програмою схуднення, результат виявився для мене дивом. Знявши набряки і знизивши масу тіла, за допомогою лікувального масажу, я відчула величезне полегшення, як фізичне, так і моральне. Я звільнила своє тіло від обмеженості, зменшився тиск на коліна і тепер я отримують задоволення від свого вигляду і самопочуття. У кожного свій шлях до схуднення, але це необхідно кожному, хто змагається з зайвою вагою. Я дякую Богові, що на своєму шляху зустріла професіонала своєї справи і просто добру і чуйну людину, яка підтримувала мене весь цей час. Я дуже вдячна лікарю Костянтину Степановичу Овчаруку, який взявся за моє лікування в такому важкому стані. Я розумію скільки сил вклав він в мене. Це спеціаліст, який працює на результат. Це просто чудова людина. Бажаю міцного здоров'я і розвитку у його справі. З повагою, Ніна.
Відгук про "Перші Київські Курси"
понеділок, 7 вересня 2020 р.
Дмитро Глухов: "Перші Київські курси іноземних мов – найкращий паспорт в будь-яку країну. Заняття завжди проходять в активній обстановці, з великим інтересом для учнів. Важливий той факт, що є різні рівні навчання, що дає можливість правильно оцінити свої сили та розвиватися далі. На моїй особистій практиці, курси дали мені можливість впевненої інтеграції в Америці за програмою міжнародного обміну студентами “Workandtravel”. Вільне володіння мовами – це безмежна можливість в наш час. Дуже вдало підібраний викладацький склад курсів, який забезпечує максимально ефективне навчання. Навчальна програма розрахована не лише для молодого покоління, а й для зрілої аудиторії, що є не менш важливим. В наш час володіння іноземними мовами – це поштовх до успіху. Перші Київські курси іноземних мов – це перший крок до успіху."
Відгук про "Перші Київські Курси"
понеділок, 7 вересня 2020 р.
Ілона Руж: "Вперше я познайомилась з Першими Київськими курсами іноземних мов, ще коли мені було 8 років. Вже після першого заняття англійської мови мені захотілося там залишитись. В тому віці я була несподівано здивована тим, як цікаво та весело могли проходити заняття. Час ішов, я дорослішала і почала помічати грандіозні результати у своєму вивченні мови. Окрім велетенського багажу знань, здобутого завдяки Першим Київським курсам іноземних мов, не можу не згадати про одну незабутню подорож за кордон. Мова йдеться про місячний тур по шести країнах Європи, а саме: Польщі, Німеччині, Бельгії, Франції, Англії та Шотландії. І знову ж таки веселощі та розваги були об‘єднані з навчанням у, так званий, мікс вражень та незабутнього досвіду. Перші Київські курси іноземних мов стали для мене твердим фундаментом у побудові свого майбутнього. Після закінчення школи я вступила до Київського інституту перекладачів при Національній Академії Наук України. Зараз я навчаюся на магістратурі й успішно здобуваю професію перекладача. Я працюю на дитячому телеканалі «Малятко ТВ» і перекладаю англомовні тексти анімаційних серіалів. Англійська мова стала для мене не лише помічником у житті, а й основною сферою діяльності. І за все це я щиро дякую Першим Київським курсам іноземних мов. Процвітання вам, успіхів та творчої наснаги!"
Відгук про "Перші Київські Курси"
понеділок, 7 вересня 2020 р.
Юлія Бортняк: "Завдяки “Першим Київським курсам іноземних мов" я отримала знання з англійської мови. Там я познайомилась з багатьма чудовими людьми з якими все ще спілкуюсь. Деякі з них стали моїми найкращими друзями, так як ми мали дуже схожі інтереси і вони мотивували мене рости як людину і не боятись змін. Також я була приємно вражена професіоналізмом викладачів, оскільки вони знаходили підхід до кожного. Якщо в мене були якісь запитання, я могла з легкістю попросити про допомогу. Від самого початку я відчула наскільки було корисним навчання на курсах. Моя мова покращувалась з кожним днем і я відчувала себе більш впевненою коли розмовляла з американцями. І коли життя повернулося так, що я з батьками виїхала до Сполучених Штатів, то зрозуміла, що курси підготовили мене до нового життя. З приїздом в нове місто потрібно було адаптуватись до іншої культури, але так як я знала мову, цей процес здавався мені не таким і важким. Я закінчила вищу школу у місті Портленд, штат Орегон, і поступила в Орегонський Університет. В школі в мене ніколи не було проблем з розумінням матеріалу. А інші студенти були здивовані тим фактом, що я народилась і виросла в Україні, тому що в мене зовсім не було акценту. Моя порада майбутнім студентам – насолоджуйтесь кожним моментом навчання. Колись в майбутньому ви згадаєте де ви починали і зрозумієте наскільки велику дорогу ви пройшли. А зараз, головне – це вірити в себе."
Відгук про "Клінінгова компанія Чисто Сервіс"
вівторок, 15 вересня 2020 р.
"SPORT Family club" (м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44а / тел. +380673841021). На запитання відповів Сергій Ренке, директор. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте. - Спортивний клуб, тренажерна зала, надаємо консультації зі спортивного виховання. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті й чому? - Я - педант. Люблю, аби все займало те місце, яке має займати, і мало той зовнішній вигляд, який повинно мати. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Потрібно було зробити великий обсяг робіт після ремонту. Як і за допомогою чого позбутися бруду, пилу, слідів цементу та клею, уявлення не мав. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Високий рівень відповідальності, якість. З самого початку виконання робіт зрозуміло, що хвилюватись за результат непотрібно. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу нашої клінінгової компанії. - Залишився неймовірно задоволений. Скажу чесно: більшої відповідальності, наполегливості й старанності не бачив. Раджу всім!