Топ експертів нашого міста - [email protected]

Експерт
Відгуки: 64
Коментарі : 40
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Авторська вечеря від учасників "МастерШеф""
вівторок, 19 листопада 2019 р.
Для бронювання телефонуйте - +380673929621.
Відгук про ""
середа, 27 листопада 2019 р.
Ви платите за вхід, а ковзани входять у цю вартість.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
субота, 11 липня 2020 р.
До вашої уваги відгук пані Ілони, яка нещодавно лікувалась у нас. Я думаю вам буде цікаво прочитати її історію.     Мене звати Ілона. Я з дитинства маю проблеми з хребтом. У мене S-подібний сколіоз lV ступеню грудного відділу. Я проходила постійні курси масажів. Лікувалась в м.Вінниці та м.Хмельницький, консультувалась в медичних професорів м.Москви. Всі одноголосно стверджували, що мені допоможе лише операція під час якої будуть ставити металеву пластину в хребет. Мама була ладна відати усе щоб назбирати кошти на операцію та домопогти мені, але в голові не вкладалась думка про ризик залишитись лежачою. Операція могла прикувати мене до ліжка до кінця мого життя. Якщо чесно, я не наважилась, і зараз щаслива, що не наважилась. Я була активна дівчина і думка про те, що можу бачити сонечко лише через вікно лякала мене. Ми вирішили залишити все як є і надіятись на Бога, що він все ж допоможе мені знайти лікування. До своїх 28 років я жила в постійному комплексі, страху насмішок від жорстоких людей. Я ненавиділа літо, бо мені було соромно роздягнутись. Постійно не покидала думка, що на мене усі дивляться. Це страшне відчуття, яке з кожним роком псувало мене як людину з середини. У мене є сім'я, є синочок. Коли у моєї дитини почались проблеми з ніжкою, я почала шукати порятунку. Лікарі мені стверджували, що я просто немаю чим зайнятись і просто в'яжусь до дитини, що він переросте, але материнське серце відчувало біду. Мені порадили Костянтина Степановича Овчарука. Коли ми поїхали, він відразу побачив проблему у мого сина, і погодився допомогти. І допоміг, велика наша подяка за це. Я вирішила теж проконсультуватись з своєю проблемою хребта. На моє велике здивування він сказав, що мені можна допомогти. Я була здивована і якщо чесно не вірила, думаючи що це "гроші на вітер". Ооо, як я помилялась! Вже після третього масажу я відчула значне полегшення, біль почав відступати. Мій чоловік побачив покращення мого хребта. Лікування має бути довгим, але я чітко бачу ціль - одужання. Пройшовши вже значну частину масажів я бачу чудовий результат. Коли у мене опускаються руки, та я виснажуюсь від лікування Костянтин Степанович не дає впасти духом та підтримає надихнувши чітко йти до мети. - Я дякую Богу за те, що він дає нам таких людей як Костянтин Степанович, які можуть врятувати нас від неминучої біди. Дякую Оксані та Дмитру, які працюють на повну силу щоб допомогти людям, які цього потребують. Завдяки вам усім я стала здоровішою не лише фізично, але і морально. Ви лікуєте не лише мій хребет, але і мою душу. Дай Бог усім здоров'я! Ми вам теж дякуємо і бажаємо міцного здоров'я вам, вашому синочку і всій вашій родині. Всього найкращого.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 15 липня 2020 р.
До вашої уваги відгук жінки,яка нещодавно лікувалася у Констянтина Степановича. В мене було викривлення хребта,  боліло серце, головні болі були такими, що не могла витримувати біль. Пила сильні знеболюючі. Подружка мені порадила Костянтина, і я прийшла. Він дав мені  надію, що вилікує, я повірила. Лікування тривало довго, але результат є, я рівна не сотулюся, більше не болить голова і серце. Я стала більше сміятися і радіти життю. І  за це все я вдячна людині від Бога, не боюсь сказати це слово.. Бо він дійсно лікар  від Бога. Вибачте гарно писати не вмію, але за те від щирого серця. Валентина.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 15 липня 2020 р.
Я поламала ногу в коліні і два місяці була в гіпсі. Відповідно так сталося що я зовсім не згинала ногу. Лікарі пропонували робити операцію.  Деякий час мені робив масаж  інший масажист,але він відказався  робити далі, тому що лікар, який мене лікував, хотів робити операцію. Потім мені знайомі порекомендували звернутися до Костянтина Степановича. Я і не надіялась, що все буде добре. Лікарі говорили що буду ходи з паличкою, але Костянтин Степанович вилікуав мене, за що я йому дуже вдячна. Тепер я можу нормально ходити, можу працювати, нарешті повернулася до звичайного життя. І коли я зустрічаю людей,  яким необхідна допомога масажиста, я рекомендую  Костянтина Степановича. Після лікування ноги я неодноразово зверталася до Костянтина Степановича і з іншими проблемами зі здоров'ям, які мене турбували. Я дуже йому вдячна за допомогу. Нехай він завжди буде здоровий і лікує людей.
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
четвер, 23 липня 2020 р.
Фірмова крамниця "Федоришен" (м. Кам'янець-Подільський, пр. Грушевського, 25 / тел. +380979099650). На запитання відповідав Дмитро Федоришен, директор. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте? - Ми займаємося продажем продуктів харчування, спеціалізуємося на м'ясних виробах. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті й чому? - Як можна ставитись до чистоти, коли працюєш у нашій сфері? Звісно, це перше, на що звертається увага. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Не було часу на експеременти. А Вашу компанію порадили друзі - вони також користувалися послугами Вашої фірми. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Відмінність у підході до роботи. Це відповідальність, швидкість, якість. 5. Будемо вдячні Вам за відгуки про роботу нашої клінінгової компанії. - Ми задоволені послугами, які надавалися, будемо користуватись ними ще і радити своїм знайомим. Дякую.
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
вівторок, 4 серпня 2020 р.
Житловий комплекс "Прем'єр" (м. Кам'янець-Подільський, проспект Грушевського / тел. +380988677814). На запитання відповідала Дзензель Анастасія Ігорівна, менеджер з продажу. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте. - Займаємося зведенням сучасного якісного житла. 2. Як Ви ставитесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті і чому? - Чистота завжди в пріоритеті. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію?  - Правду кажучи, холодно дуже, та й високо надто, тому ми самі не могли впоратись з миттям нашого відділу продажу. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Швидкість, чіткість, відповідальність. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу нашої клінінгової компанії.  - Роботи були виконані на диво швидко та все гарно і якісно. Дякуємо за те, що допомогли. Для нас все це зробити було б дуже проблематично.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
четвер, 27 серпня 2020 р.
Сьогодні пропонуємо вам ознайомитись із відгуком пані Ніни, яка мала проблеми з зайвою вагою і, як наслідок, з суглобами. Вона лікувалась у Костянтина Степановича Овчарука і хоче поділитись із вами своїм досвідом. Можливо її досвід допоможе комусь із вас прийняти правильне рішення і позбутись проблем із зайвою вагою і з суглобами. Проживши з артрозом більшу частину свого життя ( більше 20 років), я почала задумуватись над помилками в лікуванні. Маючи зайву вагу в 30 років, я думала, що це не стосується моїх хворих ніг. В 40 років я намагалася продовжувати лікувати суглоби різними медикаментами, все ще не пов'язуючи зайву вагу з проблемами з ногами. Думала, що це дві різні хвороби, і що таких людей як я, з зайвою вагою, багато.. В 50 років я нарешті зрозуміла, що головною причиною є зайва вага. Я перепробувала дуже багато способів, щоб схуднути, лише коли об' єднала лікувальний масаж в комплексі з програмою схуднення, результат виявився для мене дивом. Знявши набряки і знизивши масу тіла, за допомогою лікувального масажу, я відчула величезне полегшення, як фізичне, так і моральне. Я звільнила своє тіло від обмеженості, зменшився тиск на коліна і тепер я отримують задоволення від свого вигляду і самопочуття. У кожного свій шлях до схуднення, але це необхідно кожному, хто змагається з зайвою вагою. Я дякую Богові, що на своєму шляху зустріла професіонала своєї справи і просто добру і чуйну людину, яка підтримувала мене весь цей час. Я дуже вдячна лікарю Костянтину Степановичу Овчаруку, який взявся за моє лікування в такому важкому стані. Я розумію скільки сил вклав він в мене. Це спеціаліст, який працює на результат. Це просто чудова людина. Бажаю міцного здоров'я і розвитку у його справі. З повагою, Ніна.
Відгук про "Перші Київські Курси, курси іноземних мов, підготовка до ЗНО Кам'янець-Подільський"
понеділок, 7 вересня 2020 р.
Дмитро Глухов: "Перші Київські курси іноземних мов – найкращий паспорт в будь-яку країну. Заняття завжди проходять в активній обстановці, з великим інтересом для учнів. Важливий той факт, що є різні рівні навчання, що дає можливість правильно оцінити свої сили та розвиватися далі. На моїй особистій практиці, курси дали мені можливість впевненої інтеграції в Америці за програмою міжнародного обміну студентами “Workandtravel”. Вільне володіння мовами – це безмежна можливість в наш час. Дуже вдало підібраний викладацький склад курсів, який забезпечує максимально ефективне навчання. Навчальна програма розрахована не лише для молодого покоління, а й для зрілої аудиторії, що є не менш важливим. В наш час володіння іноземними мовами – це поштовх до успіху. Перші Київські курси іноземних мов – це перший крок до успіху."
Відгук про "Перші Київські Курси, курси іноземних мов, підготовка до ЗНО Кам'янець-Подільський"
понеділок, 7 вересня 2020 р.
Ілона Руж: "Вперше я познайомилась з Першими Київськими курсами іноземних мов, ще коли мені було 8 років. Вже після першого заняття англійської мови мені захотілося там залишитись. В тому віці я була несподівано здивована тим, як цікаво та весело могли проходити заняття. Час ішов, я дорослішала і почала помічати грандіозні результати у своєму вивченні мови. Окрім велетенського багажу знань, здобутого завдяки Першим Київським курсам іноземних мов, не можу не згадати про одну незабутню подорож за кордон. Мова йдеться про місячний тур по шести країнах Європи, а саме: Польщі, Німеччині, Бельгії, Франції, Англії та Шотландії. І знову ж таки веселощі та розваги були об‘єднані з навчанням у, так званий, мікс вражень та незабутнього досвіду. Перші Київські курси іноземних мов стали для мене твердим фундаментом у побудові свого майбутнього. Після закінчення школи я вступила до Київського інституту перекладачів при Національній Академії Наук України. Зараз я навчаюся на магістратурі й успішно здобуваю професію перекладача. Я працюю на дитячому телеканалі «Малятко ТВ» і перекладаю англомовні тексти анімаційних серіалів. Англійська мова стала для мене не лише помічником у житті, а й основною сферою діяльності. І за все це я щиро дякую Першим Київським курсам іноземних мов. Процвітання вам, успіхів та творчої наснаги!"
Відгук про "Перші Київські Курси, курси іноземних мов, підготовка до ЗНО Кам'янець-Подільський"
понеділок, 7 вересня 2020 р.
Юлія Бортняк: "Завдяки “Першим Київським курсам іноземних мов" я отримала знання з англійської мови. Там я познайомилась з багатьма чудовими людьми з якими все ще спілкуюсь. Деякі з них стали моїми найкращими друзями, так як ми мали дуже схожі інтереси і вони мотивували мене рости як людину і не боятись змін. Також я була приємно вражена професіоналізмом викладачів, оскільки вони знаходили підхід до кожного. Якщо в мене були якісь запитання, я могла з легкістю попросити про допомогу. Від самого початку я відчула наскільки було корисним навчання на курсах. Моя мова покращувалась з кожним днем і я відчувала себе більш впевненою коли розмовляла з американцями. І коли життя повернулося так, що я з батьками виїхала до Сполучених Штатів, то зрозуміла, що курси підготовили мене до нового життя. З приїздом в нове місто потрібно було адаптуватись до іншої культури, але так як я знала мову, цей процес здавався мені не таким і важким. Я закінчила вищу школу у місті Портленд, штат Орегон, і поступила в Орегонський Університет. В школі в мене ніколи не було проблем з розумінням матеріалу. А інші студенти були здивовані тим фактом, що я народилась і виросла в Україні, тому що в мене зовсім не було акценту. Моя порада майбутнім студентам – насолоджуйтесь кожним моментом навчання. Колись в майбутньому ви згадаєте де ви починали і зрозумієте наскільки велику дорогу ви пройшли. А зараз, головне – це вірити в себе."
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
вівторок, 15 вересня 2020 р.
"SPORT Family club" (м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44а / тел. +380673841021). На запитання відповів Сергій Ренке, директор. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте. - Спортивний клуб, тренажерна зала, надаємо консультації зі спортивного виховання. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті й чому? - Я - педант. Люблю, аби все займало те місце, яке має займати, і мало той зовнішній вигляд, який повинно мати. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Потрібно було зробити великий обсяг робіт після ремонту. Як і за допомогою чого позбутися бруду, пилу, слідів цементу та клею, уявлення не мав. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Високий рівень відповідальності, якість. З самого початку виконання робіт зрозуміло, що хвилюватись за результат непотрібно. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу нашої клінінгової компанії. - Залишився неймовірно задоволений. Скажу чесно: більшої відповідальності, наполегливості й старанності не бачив. Раджу всім!
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
понеділок, 19 жовтня 2020 р.
ВП ТОВ "КВС-Україна" (м. Кам'янець-Подільський, вул. Черняхівського, 45В / тел. +380(50)313-20-94). На запитання відповідала Діана Гафіч, секретар ВП ТОВ "КВС-Україна". 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте? - ВП ТОВ "КВС-Україна" - комплексі з кондиціювання насіння у місті Кам'янці-Подільському. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті й чому? - До чистоти дуже вимогливі. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - З'явилась необхідність у швидкому, якісному та професійному прибиранні. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Великою перевагою є самоорганізованість і автономне забезпечення засобами прибирання. 5. Будемо вдячні Вам за відгуки про роботу нашої клінінгової компанії. - Роботою клінінгової компанії задоволені, високо оцінили результат, відповідність термінам і органзацію робіт.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
четвер, 26 листопада 2020 р.
Хочу виразити подяку лікарю-масажисту Костянтину Степановичу. Мені прийшлося потрапити до нього на лікування, бо після пологів у моїй поясниці виникли постійні больові відчуття. Після відвідин невропатолога і випитих ліків на деякий час біль затихала. Проте ненадовго. Потім моя колега по роботі мені порекомендувала звернутися до цього спеціаліста. Вона на собі відчула прекрасний результат. Хоча і мала багато супутніх проблем зі здоров'ям. Тоді я думала, що масаж - це не лікування, а просто реабілітація і покращення загального стану здоров'я. Проте я помилялася. Костянтин Степанович зразу же визначив що є проблема лише просто торкнувшись мого зміщеного хребця в поясниці, хоча я не мала з собою знімка. Цей період в моєму житті був нелегким. Зате результатом я дуже задоволена, разом із болями в попереку іще пройшли головні болі напруги та щезла моя надоїдлива мігрень. Бували моменти коли навіть Гугл не міг мені дати відповідь. Це тільки роки практики Костянтина Степановича допомагають давати кожному пацієнту відповіді на всі питання. Я читала багато позитивних відгуків про нього і тому тут зрозуміло одне: людина з відповідальністю відноситься до своєї роботи та зацікавлена у тому щоб реально допомогти хворим почувати себе бадьорими та веселими. Щиро дякую Костянтину Степановичу і його колективу за приязне відношення і особливий та терпеливий підхід до пацієнтів. Тетяна.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
четвер, 26 листопада 2020 р.
Добрий день. Мене звати Наталія, мені 38 років. Хочу поділитися з вами своєю історією, можливо для когось вона буде корисною. З березня місяця у мене почалися проблеми зі здоров'ям, перші симптоми вказували на проблеми з жіночим здоров'ям, звернулась до гінеколога, але пройшовши ряд обстежень і лікувань, ниюча біль в нижній частині тазу нікуди не ділась, прийшлося рухатись далі... За цей довгий період часу я пройшла ще обстеження в багатьох інших лікарів: проктолога (відхилень не виявлено), невропатолога (був діагноз - невропатичний тазовий біль), нейрохірурга (припустили, що це може бути кокцигодинія, була зроблена блокада), травматолога (припускали, що ниюча біль викликана переломом копчика і потрібне оперативне втручання, хоча травм я ніяких не пам'ятаю але при народженні можлива була деформація куприка), було зроблено обстеження МРТ, КТ, УЗД всіх органів, онкомаркери, але больові відчуття нікуди не зникали на жаль і дуже прикро було чути вислів "ви не мій пацієнт". Ніхто не встановив точного діагнозу, були лише припущення і лікування які не вирішували проблему. Уявіть тільки, мій розпач і страх, що робити як жити далі??? На одному з прийомів до лікаря була порада звернутись до масажиста, чесно кажучи я не одразу наважилася, боялася щоб не зашкодили моєму організму ще більше. Я ретельно шукала і перечитувала відгуки про різних спеціалістів масажу нашого міста на просторах інтернету. Так натрапила на групу "Проблеми хребта це не вирок", прочитала відгуки людей про Констянтина Степановича Овчарука, відгуки дуже хороші, багато людей висловлювали свою подяку лікарю, були і одиничні випадки пацієнток, які залишили негативні відгуки, щодо некоректної поведінки, тобто надмірної уваги до себе з боку лікаря, можливо пацієнтки хотіли більшого, а не получили і були не задоволенні... мене це не збентежило, бо в наш час не раз зустрічається, що зробиш людині добро, а навзаєм отримуєш протилежне... Я зателефонувала і записалась на прийом до Констянтина Степановича, прийшовши до лікаря була приємно здивована, відносився з повагою доброзичливий, чуйна людина, відкрита до спілкування, було враження ніби я знаю його багато років і мені легко було розказати про всі проблеми зі здоров'ям. Чесно кажучи у мене вже опустилися руки, після такого довготривалого пошуку лікування, але Констянтин Степанович Овчарук запевнив і дав мені надію, що допоможе розібратися з моєю проблемою, допоможе відновити моє здоров'я. Дякую Богові, що звів мене з цією чуйною людиною, спеціалістом своєї справи Констянтином Степановичом та з його командою, Дмитром та Оксаною, дуже прошу допомогти мені і надіюсь на вас. З повагою, Наталія.
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
понеділок, 30 листопада 2020 р.
Школа усного рахунку "Соробан" (м. Кам'янець-Подільський", вул. Драгоманова, 12/1; тел.: +380983922667). На запитання відповів Сергій Вокальчук. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте. - Ми надаємо освітні послуги, займаємося розвитком інтелекту дітей 5-11 років. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати офіс (магазин, квартиру) у чистоті і чому? - Думаю, зайвим буде пояснювати важливість чистоти, коли ми говоримо про дітей. Звісно, для нас, для них і їх батьків - це питання номер один. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Потрібна була професійна допомога. Ми не могли впоратись із прибиранням, зокрема, з миттям плитки. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів? - Якість надання послуг. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу нашої клінінгової компанії. - Робота повністю задовольнила. Зі всім ви впоралися. Будемо співпрацювати і надалі.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
четвер, 24 грудня 2020 р.
Меня зовут Дима, живу в Москве , а жена родом из смт  Смотрич . В ноябре 2017 года у меня  начались проблемы со спиной, мы это списали на то, что я простыл. Шло время, а мне становилось все хуже, потом уже начало отнимать ногу. Мы сделали снимок МРТ и нам назначили уколы и массаж. Потом обратились за помощью к мануальному терапевту в Москве. Пройдя три приема у мануальщика, у меня было чувство будто тело не моё, его  начало выкручивать в сторону. Я сообщил об этом врачу, но меня убедили что так надо и мы продолжили лечение. Сделав ещё две процедуры, я понял что становлюсь инвалидом в свои 26 лет. Врач сделал мне в процессе лечения несколько дорогих уколов, но мне и от них не стало легче. После того, как мне приходилось добиратся на работу с помощью друзей, я позвонил вновь своему врачу, но он сказал что это заболевание уже не его компетенция, и отказался лечить меня дальше, на мои звонки не отвечал. В начале мая я уже кроме как 5 минут ходьбы по квартире больше передвигаться не мог. 4 мая меня доставили в Украину лежа и вечером Константин приехал к нам домой и провёл первый сеанс лечения, а там было над чем работать: грыжи, защемление седалищного нерва и искривление тазобедренного сустава и это только то что я знал. Благодаря Константину, спустя 2 месяца лечения (а это где-то 60 процедур каждый день),  я сам себе не веря, начал полноценную жизнь. Я очень благодарен Константину за то что он не отказался от меня, как другие врачи, большинство из которых уже назначали операцию как в Москве, так и в Украине. Но я доверился Константину как специалисту,  его методике лечения,  хотя, по правде, это были трудные дни для меня. С того момента прошло уже три года, и на сегодняшний день меня ничего не беспокоит. Золотые руки у вас .Огромное спасибо вам от меня лично и моей жены.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
четвер, 24 грудня 2020 р.
Як часто ми цікавимося різними новинами, і як мало своїм організмом і здоров'ям! Хочу розповісти про один випадок, який зі мною відбувся. Я вже багато років лікую спину, в мене виявили протрузії, зміщення таза, проблеми в шийному відділі, який мене найбільше турбував. Лікувалася в Хмільнику, Карлових-Варах (санаторій Імперіаль), в остеопатів з Угорщини. Усе це призвело лиш до того, що я носила ортопедичні встілки у взутті. Але, після будь-якої фізичної праці, шкутильгала і кожного ранку думала, як зповсти з ліжка. До цього всього, цілий комплекс проблем з внутрішніми органами: підшлункова, печінка, часті болі в районі пупка і т.д. Після УЗД у відомого лікаря, мені порадили негайно зайнятись лікуванням у гастроентеролога і гінеколога, до якого я, до цього часу, зверталась лише кілька раз. Гінеколог у Хмельницькому ніяк не могла зрозуміти що зі мною і порадила через 3-4 місяці знов зробити УЗД. А гастроентеролог у Києві призначив багато ліків і процедур. Я дуже не люблю лікуватись і майже нічого не робила, терпіла біль, бо літо.... бо дача..... Але спина і шия не давали спокою. І доля (а точніше подруга Тетяна) звела мене з масажистом Костянтином Овчаруком, якого я не одразу сприйняла, як лікаря. Він лікував не так, як усі: без різких рухів, викручувань, витягувань, без биття по хребту. Я просто відчувала, що моє тіло реагує на дане лікування позитивно. Він завжди бачив, де мене болить, краще, за будь-який ренген. Спочатку він викинув мою ортопедичну вставку у взутті, яка з'явилася там після лікування в Сатанові. Потім ставив на місце тазобедренні суглоби і закріплював результат масажами. Люди помилково думають, що за один чи два рази можна вилікуватися. Так не буває. Це лише тимчасова допомога. Організму потрібен час на відновлення і повернення в норму. Час від часу, коли я перебувала в Кам'янці-Подільському, я ходила на масаж один або два тижні, а через кілька місяців знов повторювала процедури. Мені ставало все краще і краще. Яке ж було моє здивування після чергового УЗД, що всі внутрішні органи виявились в нормі, для мого віку. А здивуванню гінеколога, який вже планував робити мені операцію, не було меж!!! А результат  - правильно поставлені суглоби та хребет, саме це дало можливість внутрішнім органам повернутись на своє місце і відновити свої функції. Чим більше я ходжу до Костянтина, тим більше вивчаю свій організм, і зрозуміла, що не тільки фізичні навантаження, важкі сумки, дають болі у спині, а найбільше - нервові навантаження, які завдають багато шкоди нашому організму, і спині в тому числі.  У Костянтина Степановича Овчарука є величезний талант правильно поставити діагноз і є дар від Бога  - вилікувати краще, ніж інші, знані мною мануальні терапевти. В моєму випадку - без таблеток та уколів. Він знімає біль і ставить на ноги, за що ми, його пацієнти, будемо вдячні все життя. Бажаю йому і його родині здоров'я і благополуччя. З повагою, Галина Крикун.
Відгук про "Імпреза, банкетна зала Кам'янець-Подільський (працюємо під замовлення)"
субота, 26 грудня 2020 р.
Відгук Olena Mikhailiuk: "Дуже дякуємо Лесі Іванівні за чудове проведення нашого свята!!! Усе будо шикарно!!! Шеф-повар на вищому рівні!!! Офіціантка просто супер!!! Рекомендую усім ресторан Імперза!!!! Окремо дякуємо  Дана Шаріки  за чудову фотозону та наш тортик. А  Віталій Дорощук   Наталія Кошелєва  за крутий музичний супровід. Наше свято Ви зробили неймовірним!!!"
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
пʼятниця, 22 січня 2021 р.
ОСББ "Панівецька, 13" (м. Кам'янець-Подільський, вул. Панівецька, 13а | тел. +380(68)044-72-53). На запитання відповів Дорошенко Валерій Нілович, голова правління ОСББ. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте: - Об'єднання співвласників багатоквартиргоно будинку. Займаємося забезпеченням життєдіяльнсоті нашого будинку. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті і чому? - Наш будинок - спільний дім. Кожен хоче, щоб в будинку було чисто, щоб у квартиру не потрапляло сміття ззовні, не надходили сторонні запахи. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Нас не влаштовувала якість прибирання. Також хотілося укласти договір з компанією, щоб кошти перераховувались офіційно. 4. Які головні на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли) та професійних клінерів?  - Відповідальність, можливість прислати заміну на випадок хвороби чи інших проблем, які виникають у працівника. Головне - в мене повністю зняте питання прибирання, на одну проблему в мене як голови стало менше. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу клінінгової компанії. - Дякую! Я та всі наші мешканці за чистоту та відповідальність у вашій важкій діяльності.
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
середа, 23 червня 2021 р.
ПП Браславець Андрій (Хмельницька область, м. Дунаївці, вул. Східна, 32 / тел.: +38(067)712-20-10). На запитання відповів Андрій Браславець, директор. 1. Розкажіть про діяльність Вашої компанії (магазину), про послуги, які Ви надаєте чи про товари, які продаєте. - Ми займаємося виготовленням ковбасної продукції. 2. Як Ви відноситесь до чистоти? Наскільки важливо для Вас підтримувати Ваш офіс (магазин, квартиру) у чистоті і чому? - Чистота у нашій справі - питання номер один. 3. Скажіть, чому Ви звернулись у клінінгову компанію? - Любимо працювати з професіоналами. 4. Які головні, на Ваш погляд, відмінності у роботі прибиральниць (до яких ми всі звикли та професійних клінерів? - Швидкість, точність, відповідальність у підході та термінах виконання робіт. 5. Будемо вдячні Вам за відгук про роботу клінінгової компанії. - Нас повністю влаштувала робота. Задоволені всім - як спілкуванням, так і результатом прибирання. Це саме те, що ми хотіли.
Відгук про "Чисто Сервіс, клінінгова компанія Кам'янець-Подільський "
середа, 23 червня 2021 р.
Відгук Олександри Стасій. Замовила собі прибирання квартири (2 кімнати), приїхала приємна пані, оцінила роботу, домовились про дату і час. Приїхали вчасно, як і домовлялися. Результат - чудово! Все сяє і блищить! Спасибі вам велике! Все зроблено якісно, в строк, професійно. "Чисто сервіс" порадували - вікна відмили, підлогу, стелі, парова очистка батарей, обладнання - все виблискує! Приємний запах в приміщенні, і головне це люди. Спасибі співробітникам за чесне ставлення до праці. Будьте здорові, успіхів і благополуччя у вашій справі! Рекомендую. Сама знову скористаюсь послугами обов'язково!
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
неділя, 21 листопада 2021 р.
До вашої уваги відгук пані Ольги, яка проходить у нас лікування на даний час. Хочу поділитись своєю життєвою історією. Можливо мій досвід буде комусь корисний, хто саме зараз страждає від хвороби і відчуває безвихідь, яку відчувала я, поки Бог не привів мене до Лікаря з великої літери і прекрасної, чуйної та відданої своїй справі людини, Костянтина Степановича Овчарука. На протязі багатьох років мене тривожили болі в спині, задишка, прискорене серцебиття та сильне головокружіння, навіть при незначних поворотах голови. Довгий час намагалась знайти дієве лікування, зверталась до багатьох невропатологів, отримувала крапельниці, уколи, пила різні сильнодіючі препарати, в тому числі гідазепам у великих дозах. Але, нажаль, покращення було дуже незначне і нетривале. Точного діагнозу лікарі встановити так і не змогли, а не знаючи причини хвороби, не змогли підібрати правильне лікування. Кожного дня я молилась і просила Бога, щоб послав мені людину, яка б встановила правильний діагноз, щоб я знала причину такого стану, та щоб допомогла мені повернутись до нормального життя, бо хвороба поступово забирала все більше сил і все важче було працювати і жити.. Одного разу моя знайома розказала мені про Костянтина Степановича. Вона ходила до нього на лікувальний масаж вже декілька тижнів і була дуже задоволена позитивними змінами у своєму здоров'ї. Тоді я відчула, що це мій шанс вирішити і мої проблеми із здоров'ям і записалась на прийом. Вже після дев'ятого сеансу масажу я відчула себе набагато краще. Болі в спині вже майже пройшли, я можу вільно рухатись і працювати. Зникло головокружіння, стабілізувалось серцебиття, задишки теж вже немає. На даний час ще продовжую лікування, тому що хочу долікуватись повністю. Я дуже рада, що Бог допоміг мені знайти шлях до позбавлення від таких серйозних проблем зі здоров'ям. Розумію чим для мене могло все закінчитись без правильного лікування. Дуже вдячна Костянтину Степановичу за те, що дійсно допомагає багатьом людям повернутись до повноцінного життя. І кожного дня дякую Богу за те, що почув мої молитви. Бажаю лікарю здоров'я і хай Бог вас завжди береже. З повагою Ольга.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
пʼятниця, 28 січня 2022 р.
Мене звати Ірина. Хочу поділитися важливою інформацією, можливо когось зацікавить де і як можна вилікувати різні захворювання, які пов'язані з хребтом. І це дійсно так. Я щиро вдячна людям і Богу за те, що звів мене з такими людьми, професіоналами своєї роботи , а також хочу сказати вам “велике спасибі”. Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи і неймовірний талант медицини. Дякую вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу, за можливість повноцінного життя і за добру надію моєї душі. Бажаю Вам і вашому колективу достатку, сил і безмежних можливостей, подарованих долею.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
пʼятниця, 28 січня 2022 р.
Я військовий, старший прапорщик. В військовій частині з 1993 року. Приїхав в своє рідне місто Кам'янець - Подільський у відпустку на чотири тижні. Недавно мені робили операцію на лівій нозі, внаслідок перелому. Після операції ще довго лікувався, в тому числі за кордоном, тому що були деякі ускладнення. Але до цього часу вже почувався краще. Через два тижні відпустки раптово з'явилась сильна біль в спині, яка віддавала в ногу. Біль була настільки сильна, що не міг ні спати, ні лежати, ні їсти. Трохи краще ставало тільки коли ходив помаленько по кімнаті, але потім болі посилились ще більше. Не допомогали ніякі обезболюючі таблетки і уколи. Почав шукати мануальних терапевтів чи масажистів, які могли б мені допомогти. Знашов в інтернеті номери телефонів і почав дзвонити, розповідаючи про свою проблему і просив мені допомогти. Усі відмовлялись брати мене на лікування. Я вже почав втрачати надію. Та ось натрапив на номер Костянтина Степановича Овчарука. Подзвонив, пояснив свою ситуацію. Лікар вислухав мене і обіцяв допомогти. Я записався на прийом і почав ходити на лікувальний масаж. Я був приємно вражений, що зміни в кращу сторону відбулись ще після першої процедури. Болі помітно зменшились, почала краще слухатись ліва нога, під час ходьби вона вже краще піднімалась. До кінця відпустки залишилось вже не багато часу. Я встиг пройти лише 7 процедур, але результатом дуже задоволений. Тепер я можу нормально жити і працювати. Коли буду наступного разу в Кам'янці- Подільському, обов'язково прийду до Костянтина Степановича, щоб долікуватись повністю. Дуже вдячний за допомогу! Здоров'я Вам! З повагою Володимир.
Відгук про "Coffee pause, продаж та оренда кавових машин Кам'янець-Подільський"
пʼятниця, 30 червня 2023 р.
Затишне та атмосферне місце. Гарно підійде для роботи або зустрічі. Смачно. Доступно.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
пʼятниця, 1 вересня 2023 р.
Щиро вдячна команді "Проблеми хребта- не вирок" за наполегливу працю! Багато років шукала правильне лікування, та все було марно! Мала зміщеня хребта та дві позвоночні грижі. Також у сина під коліном була кіста Бейкера, лікарі пропонували оперативне втручання. І нарешті, професійний підхід. Дуже приємний та ввічливий персонал! На сьогоднішній день прекрасне самопочуття! Можу займатися спортом та вільно рухатись. У сина повністтю здорова нога! Здоров'я вам!🙏🏻 Рекомендую.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
понеділок, 9 жовтня 2023 р.
Мене звати Iнна. Я звернулася за допомогою в Центр "Проблеми хребта не вирок",з своіми проблемами спини і ніг які вже на протязі років робили моє життя безрадісним. Усіх проблем не можу описати коротко , на огляді в Центрі Костянтин розповів про мої проблеми і мене вразила компетентність лікаря по моїх проблемах. Він чітко визначив і вказав на саму причину проблем. Я розпочала лікування і з першого разу вiдчула полегшення при хотьбi, я нейшла, а летiла. I це правда.Я вiдчуваю позитивнi змiни пiсля пройденого курсу лікувального масажу.Результат вражає болі в поясниці пройшли ногам нарешті легко йти .Велика подяка всiй командi за старання та зусилля, за вашi "Золотi руки".Дякую Дмитру,Костянтину Степановичу та Олексiю за профiсiйну працю.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
понеділок, 9 жовтня 2023 р.
Мене звати Ірина. Мені дуже пощастило потрапити до команди Костянтина та Дмитра для лікування спини. Мене турбували болі у спині та поясниці ,болі у руках і ногах ,колінах довготривалий час. Результат вражає: Після перших декількох сеансів я й не очікувала, що зможу себе так добре почувати, болі в поясниці пройшли, ногам і колінам так стало легко йти і немає болів,руки перестали боліти і німіти. Велика подяка всій команді за ваші " Золоті Руки" за старання та зусилля і за велику допомогу кожному хворому. Дмитро та Костянтин і вся його команда справжні знавці своєї справи, і більше того - вони уважні, дбайливі, турботливі до нашого самопочуття і дають гарні поради з підтримки здоров'я. Після кожного сеансу я прямо наче відчувала як моя спина відновлюється, одразу покращувався настрій. Тому, щиро дякую за професійний підхід до своєї справи та турботу про кожного клієнта! Дякую!
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Хочу висловити свою подяку та залишити позитивний відгук щодо лікування хребта. Костянтин Овчарук дуже талановитий та відповідальний спеціаліст. Після курсу терапії я почуваю себе незрівнянно краще. Робота Кості та Олексія це не просто професійний масаж, а справжнє мистецтво допомагати людям відчути гармонію та здоров’я. Костя дуже уважно та відповідально підійшов до моєї ситуації. Рівень професіоналізму я відчула вже під час діагностики, після якої для мене визначили індивідуальний план лікування. Мені дуже сподобалося , що Костя та Олексій працюють в парі, отже за сеанс встигають максимально якісно пропрацювати всі необхідні м’язи. Я дуже задоволена! А ще хочу додати, що Костя дуже цілісна та духовна особистість з глибоким поглядом на життя. Своїм спокоєм, силою духу та позитивом він лікує не тільки тіло, але й душу. Кожного разу після візиту я почувалася емоційно краще. Дякую за підтримку та влучні поради! Окремо хочу звернути увагу, що приміщення чисте, тихе та затишне, що сприяє загальному відчуттю спокою. Безумовно, буду радити цих спеціалістів всім своїм знайомим!
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Мене звати Юлія. Під час догляду за немовлям декілька разів впродовж крайніх місяців виникали болі в поясниці. Не могла від них заснути майже до ранку, після сну ніби почувалася краще. Поскільки з проблемою зустрічаюся вже не вперше – подумалось, що ще одного подібного нападу не витримаю. Необхідно якось діяти. Сімейний лікар порекомендував засоби, що тимчасово знімають біль, але не усувають причину. Такий варіант мене не влаштовував, адже дитина вимагає постійної уваги і відповідно моїх фізичних та емоційних ресурсів. У фейсбуці натрапила на гарні відгуки про Центр "Проблеми хребта – не вирок" і одразу звернулася по допомогу до їхньої команди. При обстеженні у мене виявили цілий букет проблем зі здоров'ям, які були вирішені завдяки професійній майстерності Дмитра та Костянтина буквально за місяць. Окрема вдячність за турботливе ставлення, влучні поради, цікаві бесіди та можливість відвідувати левову частку масажів разом із малюком (оскільки не мала на кого залишити дитя і не уявляла, що так взагалі можливо). Тепер точно знаю, куди варто звертатися одразу, поки не стало дуже боляче. Шкодую, що не натрапила на фахівців своєї справи трішечки раніше. Після курсу масажів відчула себе значно енергійніше, рухи стали легкими, зник дискомфорт в області хребта, загалом стала уважніше ставитися до свого здоров'я. Хочу висловити величезну вдячність моїм рятівникам за приділений час та увагу, чуйність та професійність.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Звернулась до команди «Проблеми хребта - не вирок» кілька місяців тому з дуже сильним болем у спині. Під час першого сеансу цей біль забрали, окрім того, дали обґрунтування багатьом проблемам зі здоровʼям, які турбували мене все життя. Скільки разів проходила лікування у різних лікарів, але нічого не допомагало. Тому вже давно змирившись, я не очікувала, що тих проблем можна позбутись. Чудові спеціалісти, які прекрасно відчувають людину та знають усе про тіло та звʼязки в ньому. З кожним разом все більше переконуюсь, що це подарунок долі - потрапити в руки до таких професіоналів. Після масажу відчуваю великий прилив сил, розслаблення, а головне - запаморочення, постійні болі голови та інші проблеми мене все менше турбують. Тому дуже дякую за турботу та уважність, буду проходити курс масажу надалі, рекомендую усім)
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Вдячність в минулому наших пацієнтів: ПОДЯКА від пані Алли Я працюю прибиральницею, мені не мало років і впродовж життя виникла проблема з хребтом у 2015 р. почали зміщуватись хребці .Мені не давало дихати, почали погано працювати суглоби, боліли руки, ліва затерпала і тремтіла, а ліва нога стала коротша за праву. У мене боліло все так, що не могла ходити, почав рости горб. І кожен день я плакала від болю, не могла згинатись, працювати. Шию затиснуло так, що не могла повертати і тиск був 150/100, температура тіла була -35. Я зверталася до мануальних терапевтів, проте ставало гірше. Я довго була на лікарняному, бо не могла вже нічого робити. Потім я звернулася до лікарів, зробила знімки, сказали сильний остеохондроз, сколіоз, запалення правої лопатки, і що ніякий масаж мені вже не допоможе, виписали знеболювальні та мазі, але вони не допомагали. Зверталася у водолікарню, там робили масаж та хвойні ванни , покращення не було. Я уже була в такому відчаї, потім я звернулася до Бога, поїхала до Почаєва просила у Бога терпіння, сили, здоров'я, щоб не залишити роботу, щоб мати змогу лікуватися далі. Лікування у безлічі масажистів було безрезультатним. Одного разу до мене випадково потрапила інформація про Констянтина Степановича Овчарука, до нього я звернулася у 2019 р. і він дав мені надію. Проте одразу ж зауважив, що цей процес досить тривалий і дав мені гарантію. За кілька місяців з кожним днем мені ставало краще. Я дуже вдячна Констянтину Степановичу, що я почала нормально ходити, рухатися, працювати, радіти життю. Нехай Бог дарує йому здоров'я та сили рятувати людей. Пані Алла
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Вдячність минулому наших пацієнтів Відгук від пані Юлі. Цими днями минає рік з того часу, як я вперше потрапила на прийом не просто лікаря, а до надзвичайно доброї і світлої людини- Овчарука Костянтина Степановича. А до цього були довгі місяці лікування, яке мені нічим не допомагало, бо лікарі так і не поставили мені діагноз... Ніхто не знав, чому раптом в молодої і завжди активної людини почались проблеми з ногами, розпухли і перестали згинатись коліна, а стати на ноги і зробити кілька кроків, через нестерпний біль, було неможливо. Жодні ліки ( гормони, антибіотики, знеболюючі) і процедури не допомагали. УЗД-діагнозтика показувала складні запальні процеси в колінах, а з кожним візитом до ревматолога, травматолога чи фітотерапевта ставало зрозуміло, що краще мені не стане, і все що чекає попереду- хірургічне втручання і заміна обох колінних суглобів. Та світ не без добрих людей, і дякуючи Богу, я н а в а ж и л а с ь п р и й т и до Костянтина Степановича, хоча вже почала втрачати надію на те, що мені можна допомогти. Яким було моє здивування, коли після першого прийому я вже відчула полегшення, і вперше за довгий час, могла зігнути свої коліна і пройтись, не відчуваючи гострого болю. Як виявилось, моя проблема знаходилась в попереку, а біль в ногах і пошкодження колін просто стали її результатом. Дякуючи Костянтину Степановичу, через три місяці лікування, я не просто забула свої проблеми, я повернулася до повноцінного і активного життя, знов почала багато ходити пішки ( в тому числі і на підборах), самопочуття і загальний стан організму значно покращились, знов знайшлися сили жити і рухатися вперед! Саме тому, я висловлюю щиру вдячність Костянтину Степановичу за його професіоналізм, відданість своїй справі, за ''золоті'' руки і незгасне бажання допомагати людям! Хай Бог Вас береже, дає сил та наснаги у нелегкій роботі! З повагою і вдячністю, Юля.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Вдячність в минулому наших пацієнтів: Відгук пані Галини. Хворіла я на протязі багатьох років. Я вже в похилому віці, постійно ходжу до церкви, молюсь Богу, б'ю поклони та мої хвороби не давали мені цього зробити. Боліла ліва нога в кульшовому суглобі, поперекова ділянка (були грижі, протрузії), шия( зміщені хребці), були сильні головні болі, головокружіння, зміщення правої лопатки і ребер. Не могла працювати, було дуже важко ходити, було гостре запалення лівої стопи, не могла взувати взуття, приходилось купляти більше за розміром. Також мене болів жовчний міхур і кишечник. Були болі у серці. Не працювала і зовсім не піднімалась права рука . Працювати на городі для мене було неможливо. При загостреннях і різких болях зверталася до різних масажистів та результату від лікування відчутно не було. Приходилось пити болезаспокійливі та протизапальні ліки, щоб хоч трохи зменшити біль. Я православна християнка, кожен раз ходила до церкви , молилася, била поклони(хоча це мені вдавалося з великим трудом) і просила Бога про зцілення. Одного разу, за порадою знайомих, звернулась за допомогою до Костянтина Степановича. Прийшла на консультацію. Після обстеження лікар пояснив які у мене проблеми з опорно-руховим апаратом, які причини моїх болей, а також сказав, що моя ситуація не безнадійна і він готовий мені допомогти. При цьому пояснив, що лікування має бути тривалим , отже прийдеться набратись терпіння і головне, моя віра в позитивний результат. Я була впевнена, що попала до лікаря, який мені допоможе. І я не помилилась. Після проведених Костянтином Степановичом маніпуляцій з моїм животом, болі в ньому пройшли, як і болі в серці. Під час проходження курсу масажу, з кожним разом почувала себе краще. Лікування тривало на протязі чотирьох років, кожен рік я проходила 30 процедур. Після завершення лікування почуваю себе дуже добре, тепер ні спина, ні руки, ні ноги мене не турбують, можу у церкві виконувати всі обряди і стояти на молитвах, можу працювати на городі і взагалі, нормально жити.. За це я дуже вдячна Богу і Костянтину Степановичу. Я дуже рада, що в нашому місті є такий лікар від Бога, який повертає людей до нормального, повноцінного життя. Бажаю йому здоров'я, сил і натхнення у його нелегкій праці. Від щировіруючої православної Галини. Усі реакції: 22
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Вдячність в минулому наших пацієнтів: Сьогодні до вашої уваги відгук пані Алли, яка лікувалась у нашого лікаря, Костянтина Степановича Овчарука. Я поламала ногу в коліні і два місяці була в гіпсі. Відповідно так сталося що я зовсім не згинала ногу. Лікарі пропонували робити операцію. Деякий час мені робив масаж інший масажист,але він відказався робити далі, тому що лікар, який мене лікував, хотів робити операцію. Потім мені знайомі порекомендували звернутися до Костянтина Степановича. Я і не надіялась, що все буде добре. Лікарі говорили що буду ходи з паличкою, але Костянтин Степанович вилікуав мене, за що я йому дуже вдячна. Тепер я можу нормально ходити, можу працювати, нарешті повернулася до звичайного життя. І коли я зустрічаю людей, яким необхідна допомога масажиста, я рекомендую Костянтина Степановича. Після лікування ноги я неодноразово зверталася до Костянтина Степановича і з іншими проблемами зі здоров'ям , які мене турбували. Я дуже йому вдячна за допомогу. Нехай він завжди буде здоровий і лікує людей. Ми дякуємо вам за відгук і теж бажаємо здоров'я.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Я військовий, старший прапорщик .Приїхав в своє рідне місто Кам'янець - Подільський у відпустку на чотири тижні. Недавно мені робили операцію на лівій нозі, внаслідок перелому. Після операції ще довго лікувався, в тому числі за кордоном, тому що були деякі ускладнення. Але до цього часу вже почувався краще. Через два тижні відпустки раптово з'явилась сильна біль в спині, яка віддавала в ногу. Біль була настільки сильна, що не міг ні спати, ні лежати, ні їсти. Трохи краще ставало тільки коли ходив помаленько по кімнаті, але потім болі посилились ще більше. Не допомогали ніякі обезболюючі таблетки і уколи. Почав шукати мануальних терапевтів чи масажистів, які могли б мені допомогти. Знашов в інтернеті номери телефонів і почав дзвонити, розповідаючи про свою проблему і просив мені допомогти. Усі відмовлялись брати мене на лікування. Я вже почав втрачати надію. Та ось натрапив на номер Костянтина Степановича Овчарука. Подзвонив, пояснив свою ситуацію. Лікар вислухав мене і обіцяв допомогти. Я записався на прийом і почав ходити на лікувальний масаж. Я був приємно вражений, що зміни в кращу сторону відбулись ще після першої процедури. Болі помітно зменшились, почала краще слухатись ліва нога, під час ходьби вона вже краще піднімалась. До кінця відпустки залишилось вже не багато часу. Я встиг пройти лише 7 процедур, але результатом дуже задоволений. Тепер я можу нормально жити і працювати. Коли буду наступного разу в Кам'янці- Подільському, обов'язково прийду до Костянтина Степановича, щоб долікуватись повністю. Дуже вдячний за допомогу! Здоров'я Вам! З повагою Володимир.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Однажды я нагнулся и не смог разогнуться от боли в спине. Практически так меня к Константину, Дмитрию и Алексею и доставили. Меня осмотрели, приободрили и сказали, что всё будет хорошо, после чего сделали очень больно и под конец сеанса, когда всё закончилось, мне действительно стало лучше. Не то чтобы это было стандартным набором лечебного массажа, но как минимум вы сможете существенно поднять болевой порог, проработать дикцию, перестать боятся щекотки, научится от души и не стесняясь орать. Лечебный массаж помогает действительно, но выглядит и является тем, что выше описано. Если мы у вас проблемы со спиной то вам однозначно к этим профессионалам. Юрий. Можливо мій досвід буде комусь корисний, хто саме зараз страждає від хвороби і відчуває безвихідь, яку відчувала я, поки Бог не привів мене до Лікаря з великої літери і прекрасної, чуйної та відданої своїй справі людини, Костянтина Степановича Овчарука. На протязі багатьох років мене тривожили болі в спині, задишка, прискорене серцебиття та сильне головокружіння, навіть при незначних поворотах голови. Довгий час намагалась знайти дієве лікування, зверталась до багатьох невропатологів, отримувала крапельниці, уколи, пила різні сильнодіючі препарати, в тому числі гідазепам у великих дозах. Але, нажаль, покращення було дуже незначне і нетривале. Точного діагнозу лікарі встановити так і не змогли, а не знаючи причини хвороби, не змогли підібрати правильне лікування. Кожного дня я молилась і просила Бога, щоб послав мені людину, яка б встановила правильний діагноз, щоб я знала причину такого стану, та щоб допомогла мені повернутись до нормального життя, бо хвороба поступово забирала все більше сил і все важче було працювати і жити.. Одного разу моя знайома розказала мені про Костянтина Степановича. Вона ходила до нього на лікувальний масаж вже декілька тижнів і була дуже задоволена позитивними змінами у своєму здоров'ї. Тоді я відчула, що це мій шанс вирішити і мої проблеми із здоров'ям і записалась на прийом. Вже після дев'ятого сеансу масажу я відчула себе набагато краще. Болі в спині вже майже пройшли, я можу вільно рухатись і працювати. Зникло головокружіння, стабілізувалось серцебиття, задишки теж вже немає. На даний час ще продовжую лікування, тому що хочу долікуватись повністю. Я дуже рада, що Бог допоміг мені знайти шлях до позбавлення від таких серйозних проблем зі здоров'ям. Розумію чим для мене могло все закінчитись без правильного лікування. Дуже вдячна Костянтину Степановичу за те, що дійсно допомагає багатьом людям повернутись до повноцінного життя. І кожного дня дякую Богу за те, що почув мої молитви. Бажаю лікарю здоров'я і хай Бог вас завжди береже. З повагою Ольга.
Відгук про "Проблеми хребта - не вирок, лікувальний масаж Кам'янець-Подільський"
середа, 3 січня 2024 р.
Лікувалася в Костянтина Степановича від люмбалгії. Після проходження курсу процедур почала відчувати себе добре, зникли больові симптоми, підвищилась працездатність, з'явилась більша витривалість до фізичних навантажень. Взагалі почувала себе добре. Недавно відчула раптове зниження слуху. Звернулась в ліканю до лікаря- отоларинголога, який після проведення консевативного лікування, що не дало результату, порадив робити операцію. Перед прийняттям остаточного рішення я вирішила проконсультуватись з Костянтином Степановичем. Він пояснив мені, що він лікує такі випадки. Я вирішила спробувати. Пройшовши всього 8 сеансів, мій слух відновився повністю. Дуже вдячна за це Костянтину Степановичу і хочу залишити цей відгук для того, щоб інші люди, що мають схожі проблеми, прочитавши його, могли зрозуміти куди звернутись за допомогою. Адже не всі знають, що з доромогою лікувального масажу можна усунути цю проблему. А Костянтину Степановичу і його професійному колективу хочу побажати здоров'я і всіх благ. З повагою Наталя, Чернівецька область.
Відгук про "Happy простір, навчально-розвивальний заклад Кам'янець-Подільський"
неділя, 14 січня 2024 р.
Коментар Наталії.
Відгук про "Happy простір, навчально-розвивальний заклад Кам'янець-Подільський"
неділя, 14 січня 2024 р.
Коментар Анастасії.
Відгук про "Happy простір, навчально-розвивальний заклад Кам'янець-Подільський"
неділя, 14 січня 2024 р.
Коментар Галини
Відгук про "Happy простір, навчально-розвивальний заклад Кам'янець-Подільський"
неділя, 14 січня 2024 р.
Коментарі Тетяни та Діани.
Відгук про "Happy простір, навчально-розвивальний заклад Кам'янець-Подільський"
неділя, 14 січня 2024 р.
Коментарі Діани та Олега.
Відгук про "Мініекскаватор, Кам'янець-Подільський"
понеділок, 22 січня 2024 р.
Lyugmyla Karpyuk: "Виконували роботи в мене, дуже задоволена, замовляйте кому потрібно, не пошкодуєте, робота виконана якісно і добросовісно".