Чай "Dolce Natura"
75 грн. Є у наявності
Дякую центру "Кінезіолог" за професіоналізм. У доньки була тріщина в нозі. Відразу після того, як зняли гіпс, ми записались на консультацію до лікаря. Ірина Василівна оглянула дитину (не тільки ніжку, а й спинку), дала рекомендації щодо реабілітації та термінів відновлення, склала індивідуальну програму занять на реабілітацію ноги та відновлення спинки, яка вже потребувала укріплення. Результат дитина відчула відразу. З кожним заняттям набряк на нозі зменшувався, дитина краще починала ходити та відчувати менше напруження + загальний стан, енергійність покращувалась. Окрема подяка реабілітологам за круту атмосферу та якісну роботу! Дитина біжить на заняття! Тепер кінезіотерапія - це наш спортивний гурток, який ми плануємо відвідувати на постійній основі! 6
Рекомендую стоматологічну клініку Атланта. Особливо рекомендую лікаря ортодонта Данч Тетяну Вʼячеславовну, дуже задоволена лікуванням, гарний спеціаліст. 5