Як потрапити в Топ-50 експертів нашого міста

ТОП Експертів це - двадцять авторизованих користувачів з найбільшою кількістю відгуків.

Якщо ви
- часто відвідуєте міські заклади та бажаете поділитися своїм досвідом з мешканцямi,
- стали свідком курйозного випадку і бажаете поскаржитися на обслуговування або написати звернення до власників підприємства
- відвідали прем'єру фільму або цікавий захід і вважає за необхідне написати рецензію до фільму, а може і подякувати організаторам заходу

Як потрапити в блок експертів

Відгуки "Експертів" завжди перші в списку коментарів, а користувач зі статусом Експерт потрапляють в ТОП список Потрапивши в Топ Ви не тільки стаєте найпопулярнішим в місті блогером і отримуєте своїх постійних читачів, а й берете участь у розіграші цінних призів та подарунків

Коментарі можуть бути видалені, якщо порушують одне або кілька правил публікації відгуків:

1.1. Відгук повинен бути інформативним і змістовним, що включає опис отриманих послуг, і заснованим на особистому досвіді роботи з компанією.
1.1. Заборонено використання нецензурної і / або образливої лексики.
1.3. Контактна інформація не допускається до публікації. До контактної інформації відносяться: телефон, адреса електронної пошти, адреса сайту, адреси соціальних мереж та ін.
1.4. Фрази, що порочать честь і гідність людини, а також містять загрози, не допускаються до публікації.
1.5. Вживання в тексті будь-яких організацій, крім тієї, на яку надходить відгук, підлягає редагуванню або видалення.
1.6. Заборонено пропаганда вживання алкогольної і тютюнової продукції.
1.7. Заборонено розміщення будь-яких матеріалів рекламного характеру.
1.8. Спам, а також відгуки, прирівняні до спаму, підлягають видаленню.
1.9. Забороняється вказувати некоректну або недостовірну інформацію.
1.10. Інформація, що міститься в відкликання, в разі її бездоказовість може бути прирівняна до недостовірної і вилучена.
1.11 Адміністрація ресурсу залишає за собою право вимагати від авторів відгуків і власників карток компаній будь-які додаткові документи та інформацію по темі відкликання, що дозволяють підтвердити / спростувати ту чи іншу інформацію в відкликання, достовірність якої є сумнівною. Надана в подібному випадку інформація, є конфіденційною і не підлягає публікації або передачі третім особам.
1.12. Розміщення відгуків під різними іменами на сторінці однієї компанії прирівнюється до недостовірної інформації.
1.13. Коментарі та відгуки, що не відносяться до діяльності компанії, підлягають видаленню.
1.14. Відгуки, що дискримінують групи людей на підставі їх расової або етнічної приналежності, непрацездатності, релігійних переконань, статі, віку, сексуальної орієнтації або статевої ідентифікації, не допускаються до розміщення.
1.15. Фотографії, що додаються до відгуків, не повинні містити неприємних або шокуючих кадрів, зображень алкогольної і тютюнової продукції, а також містити певну інформацію тільки для осіб старше 18 років.
1.16 Публікуючи будь-які об'єкти авторських і / або суміжних прав (наприклад, фото-, відео-, аудіо-, текстові матеріали і зображення), користувач підтверджує, що є правовласником на дані об'єкти, і / або підтверджує наявність письмової згоди власника виняткових прав (в тому числі, прав на власне зображення) на публікацію даних об'єктів.
1.17 Адміністрація ресурсу не несе відповідальності за розміщені користувачами матеріали, які є об'єктами авторських і / або суміжних прав. Будь-які подібні об'єкти можуть бути видалені Адміністрацією за письмовим запитом власника виключних прав. Відповідальність перед правовласником несе користувач, своїми діями допустив порушення законодавства про авторські та суміжні права.
1.18. Не допускається розміщення повністю ідентичних відгуків на сторінках різних компаній.
1.19. Персональні дані можуть бути приховані з сайту.

Дякуємо вам за участь в розміщенні інформації на ресурсі!