• Головна
  • Творчий розвиток дитини: чим у Кам'янці-Подільському зайняти своє чадо
15:31, 17 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Творчий розвиток дитини: чим у Кам'янці-Подільському зайняти своє чадо

Фото: ЦДТЮ

Фото: ЦДТЮ

Позашкільна освіта має потужний потенціал. Центр дитячої та юнацької творчості забезпечує реалізацію потреб, запитів та інтересів вихованців у самореалізації, професійному самовизначенні, розвитку творчих здібностей у сфері культури, мистецтва, наукових знань, техніки тощо.

З метою забезпечення інтелектуального розвитку, виявлення та реалізації здібностей і талантів учнівської молоді працює заклад. Освітній процес здійснюється за двома напрямами позашкільної освіти – гуртки художньо-естетичного та науково-технічного напрямів. ЦДТЮ навчає різних художніх і технічних основ творчості. Метою гуртків є пробудження естетичного смаку, розвиток художніх потреб та заохочення до мистецької творчості.

Малювати, вирізати, робити фігурки з паперу – ці маніпуляції дозволять дітям розвивати не тільки фантазію, а й покращити механічну пам’ять. У освітній програмі гуртків – традиційні та сучасні види народної творчості: малювання, ліплення (пластилін, штучна глина), аплікація (папір, соломка, шкіра, нитки тощо), витинання, квілінг, виготовлення іграшок.

Танець формує у дитини лідерські якості, естетичні смаки, допомагає розвивати комунікабельність, сміливість, активність. В середньому діти з будь-яким рівнем фізичної підготовки показують позитивний результат вже через рік систематичного відвідування занять. Щодня сотні дітей стають шанувальниками хореографічного мистецтва і здобувають майстерність у гуртках народного та сучасного танцю.

Діють два театральних зразкових гуртки – сучасної драми "Тандем" і драматичний "Мельпомена", а також зразковий ляльковий гурток "Рукавичка". Сьогодні це більше ніж театр чи творча майстерня. Для акторів – це не просто хобі або зацікавленість. Це їх покликання! Тут вони вчаться грати, співати, танцювати, виступати, імпровізувати! Вони приміряють нові образи, пробують себе у різних жанрах, розкривають свої таланти, щоб поділитися ними і передати незвичний емоційний заряд кожному глядачу.

Естрадно-вокальні гуртки засновані на засадах української естради, керівники використовують у методиках навчання як визнані світові, так і сучасні основи вокального мистецтва. Вихованці беруть активну участь у звітних концертах, майстер-класах, міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, займають призові місця.

Робота науково-технічного напряму сприяє появі в дітей віри у власні сили та можливості. Ми створюємо умови для виховання в учнів спостережливості, ініціативності та завзятості. Керівники науково-технічних гуртків допоможуть виявити приховані здібності дітей та знайти для них логічне застосування.

Авіамоделювання – поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, який допомагає ознайомитися зі світом авіації, вчить будувати літаки, ракети, повітряні змії, регулювати їх, запускати у повітря, а також брати участь у змаганнях з авіамодельного спорту з особисто виготовленими авіаційними моделями.

Судномоделювання і судномодельний спорт – одні із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості. Заняття у гуртку не лише розвивають у дітей інженерні навички, а й допомагають їм набувати знань з фізики, хімії, креслення та інших дисциплін, допомагають організувати змістовне дозвілля.

Діє гурток історико-технічного стендового моделювання – найбільш масове у світі захоплення стендовим моделюванням зразків техніки (літаків, кораблів, автобронетанкової техніки), фігур старовинних вояків та архітектури. Учні отримують можливість самореалізації шляхом участі у виставках, конкурсах та Інтернет-проектах. В гуртках науково-технічного напряму ваша дитина навчиться працювати з різними матеріалами та інструментами ручної праці, обробляти та з’єднувати деталі з різних матеріалів, користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами.

Заняття у гуртках проводяться на безкоштовній основі.

Всіх, хто зацікавився, чекаємо за адресою: вул. Лесі Українки, 60, Центр дитячої та юнацької творчості.

Читайте також:"Спортивний розвиток дитини: куди у Кам`янці віддати майбутнього чемпіона?"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦДТЮ #гуртки #творчість #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...