• Головна
  • Як бійці АТО в Кам'янці-Подільському соціальний бізнес створюють
16:04, 14 березня 2019 р.
Надійне джерело

Як бійці АТО в Кам'янці-Подільському соціальний бізнес створюють

Як бійці АТО в Кам'янці-Подільському  соціальний бізнес створюють

В  Кам'янці-Подільському триває другий етап річної програми соціального підприємництва для бійців АТО та їх сімей.

Програма проходить з жовтня 2018 року та передбачає конкурс бізнес-планів з можливістю отримання грошової винагороди на  старт бізнесу.  Навчання в Кам'янці-Подільському продовжує 8 учасників з опрацьованими бізнес-планами  проектів.

Метою першого етапу програми було: написання власного бізнес-плану, знайомство з практичними  кейсами та розвиток професійних навичок.  Для цього було проведено серію модулів, що складалися з бізнес-інтенсивів з викладачами та самостійної практичної роботи. Дводенні інтенсиви тривали з жовтня до кінця  грудня 2018 року і  були присвячені вивченню юридичних засад оформлення бізнесу, дослідженню ринку та побудові маркетингової стратегії,  ознайомленню з методами управління командою, фінансовому плануванню та іншим важливим темам.

На другому етапі програми з майбутніми  соціальними  бізнесменами  почали активно працювати досвідчені  підприємці  та викладачі:  Ігор Кобушко, Богдан Мосунов,  Олександр Худотеплий, Юлия Шатава, Вікторія Макерська, Борис Мінаєв.  Команда Українська соціальна академія  з партнерами програми забезпечила  онлайн навчання і індивідуальні менторські консультації для  кожного  учасника. Після даного етапу майбутні підприємці матимуть опрацьований з менторами бізнес-план власного проекту та вже спробують протестувати свої послуги чи продукти. 

Далі, у травні 2019,  учасники курсу підприємництва представлять свої бізнес-плани перед експертною групою на місцевому рівні. П'ять кращих проектів будуть обрані в кожному місті.

Фінальна церемонія нагородження відбудеться  у червні 2019 в Києві. З 10 фіналістів регіонального відбору, які презентують свій бізнес-план в столиці, буде  обрано чотири найкращі соціальні бізнес-проекти.  На цьому етапі  кожен переможець  отримає 2000 доларів США для старту бізнесу. Це стало можливо завдяки фінансуванню проекту Конгресом українців Канади та Карітас-Спес. 

Програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців у червні-вересні 2019. Команда Української соціальної академії,  а також ментори і викладачі програми надаватимуть безкоштовні консультації з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг, просування на ринку, тощо.  

Своїми враженнями поділились учасники програми:

Олександр Гуменюк- учасник програми соціального підприємництва Української Соціальної Академії в Кам’янці. Олександр працює над проектом арома-фіто сауни:

Як бійці АТО в Кам'янці-Подільському  соціальний бізнес створюють, фото-1

Як студент програми соціального підприємництва хочу подякувати академії за підтримку наших проектів. Завдяки зусиллям команди Української Соціальної Академії ми дізналися, що таке соціальне підприємництво, як розвивати бізнес і керувати фінансовими потоками. Викладачі академії допомагають майбутнім соціальним підприємцям розробити план реалізації їх бізнес-ідей та знайти інвесторів. Мені особисто участь принесла користь і навчила фінансової грамотності.

Андрій Бондарук - учасник програми з міста Кам’янець-Подільський, співзасновник медичного центру "Надія":

Як бійці АТО в Кам'янці-Подільському  соціальний бізнес створюють, фото-2

Медичний центр ми з напарницею планували відкрити ще рік тому. Ми взяли в оренду приміщення на Укрпошті і цілу весну і літо робили там ремонт. Не вистачало тільки розуміння:  як це зробити,  як рекламуватися, налагодити систему обліку, зробити всі дозвільні документи і ще купа різних "як"? На щастя, мене запросили взяти участь у навчанні в Українській Соціальній Академії в м. Кам’янець-Подільський. На навчанні мене вразив рівень викладачів, що давали  лише практичні реальні знання. Ми отримали заряд мотивації і бажання впроваджувати проекти  на практиці. Як результат,  ми отримали ліцензію і 22 листопада 2018 відкрили медичний Центр "Надія" у м. Чортків. Наразі у нас ведуть прийом такі спеціалісти: дерматовенеролог-трихолог, гінеколог, уролог, проктолог-хірург, кардіолог і з лютого працює невропатолог. Крім того, працює кабінет естетичної медицини і косметології. Ми хочемо розвиватися і відкривати нові напрямки нашої діяльності. А що найголовніше – завдяки Українській  Соціальній Академії, знаємо як це зробити!

Програма розвитку підприємницької діяльності Української Соціальної Академії створена для сприяння можливості започаткування та ведення власної справи.  Особливістю програми є менторський супровід учасників у пропрацюванні бізнес-плану та здійсненні перших кроків в розвитку свого підприємства. Програма допомагає пройти шлях від ідеї до оформлення моделі бізнесу і запуску її на ринок. 

До участі були запрошені бійці АТО,  військовослужбовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також запрошували до навчання дорослих членів сімей вищезазначених категорій  військовослужбовців.

Читайте також:"У Кам'янці планують звести Меморіал Присязі на вірність Україні"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
#бійці ато #соціальна програма
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...