• Головна
  • Рятувальнини перейшли на посилений варіант несення служби, у зв'язку із погіршенням погодніх умов
13:50, 16 березня 2018 р.

Рятувальнини перейшли на посилений варіант несення служби, у зв'язку із погіршенням погодніх умов

Рятувальнини перейшли на посилений варіант несення служби, у зв'язку із погіршенням погодніх умов

За оперативною інформацією Українського Гідрометцентру протягом 17-19 березня на Хмельниччині очікуються складні погодні умови: сильний сніг, хуртовини, приріст снігового покриву 20-25 см, пориви вітру 15-22 м/с та зниження нічної температури до -10-16°С. Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнить роботу енергетиків, зв’язківців, електро- та автотранспорту, комунального господарства, повідомляють ГУДСНС України у Хмельницькій області.

З метою забезпечення готовності до дій за призначенням, організації взаємодії та координації дій при ускладненні погодних умов, Головним управлінням вжито ряд організаційних та практичних заходів.

З 08:00 17 березня до 08:00 20 березня буде переведено на двозмінне (з 4-змінного) чергування особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів, а також оперативні групи Головного управління та відповідальних посадових осіб на чергування в цілодобовому режимі з метою вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності.

Для своєчасного реагування на НС Головним управлінням підготовлено до застосування 14 одиниць інженерної техніки (шнекоротор, автогрейдер, бульдозер, БАТ, 5 екскаваторів, 4 автокрани, підігрівач повітря УМП-350, 66 одиниць техніки підвищеної прохідності на базі автомобілів ЗІЛ-131 та КАМАЗ, 3 комплекти електро-газозварювального обладнання, 3 пересувні пункти обігріву на базі «ЗІЛ-131» та 68 пересувних мотопомп.

Підготовлено снігохід SNOWMAX 200 для залучення у разі необхідності до рятувальних робіт.

Проведено відповідну роботу щодо створення оперативного резерву шанцевого інструменту (лопати, сокири, бензопили, мішки з піском, ліхтарі).

Перевірено та приведено у готовність 77 автономних джерел електропостачання, 20 мобільних пунктів обігріву, які укомплектовані наметами, автономними засобами обігріву, іншим необхідним майном.

З 17 березня на міському пляжі р. П.Буг м. Хмельницький буде розгорнуто мобільний пункт обігріву.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій мобільні пункти обігріву ГУ ДСНС залучатимуться для обігріву особового складу на місці виконання завдань за призначенням. Розгортання мобільних пунктів обігріву ГУ ДСНС за зверненням місцевих органів влади здійснюється виключно за умов перенаповнення всіх наявних стаціонарних пунктів обігріву, розгорнутих місцевими органами влади, а також визначення місцевими органами влади місць розміщення та порядку забезпечення мобільних пунктів обігрів ГУ ДСНС паливом та продуктами харчування для осіб, які потребують допомоги.

З 17 березня буде розпочато чергування спеціальної техніки ГУ ДСНС та мобільних пунктів обігріву на дорогах державного значення поблизу населених пунктів Війтівці Волочиського, Головчинці Летичівського, Гуменці Кам’янець-Подільського, Солобківці Ярмолинецького та Ленківці Шепетівського районів.

У взаємодії з місцевими органами влади та службою автомобільних доріг визначено 27 місць відстою транзитного автотранспорту на автошляхах державного, міжнародного, регіонального та територіального значення у період ускладнення погодних умов на 784 (252 – для вантажних автомобілів та 532 – для легкових автомобілів). Перелік цих місць зазначено на сайті Служби автомобільних доріг за цим посиланням - http://new.km.ukravtodor.gov.ua.

ДСНС переконливо радить громадянам в період ускладнення погодних умов утриматись від поїздок на далекі відстані власним автотранспортом, при потребі надавати перевагу залізничному транспорту.

Якщо ж виникла необхідність поїздки на власному автомобілі:

  • обирати дороги державного значення;
  • не виїжджати наодинці;
  • забезпечити повний бак пального, мати з собою запас коштів, їжі та води, зарядний пристрій для мобільного телефону, лопату, трос, пісок, засоби проти ковзання на колеса.

Під час руху на автомобілі не варто намагатися подолати снігові замети, необхідно зупинитися, укрити двигун зі сторони радіатора, періодично виходити із автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися похованим під заметом. Крім того, автомобіль, який не засипаний снігом – гарний орієнтир для пошукової групи.

Якщо у дорозі разом опинилося декілька чоловік (на декількох автомобілях), доцільно зібратися разом і використати один автомобіль як укриття з метою економії пального до приїзду пошукової групи.

Рятувальнини перейшли на посилений варіант несення служби, у зв'язку із погіршенням погодніх умов, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #погодніумови #обігрів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...