• Головна
  • П’ять міфів про роботу тату-салонів міста
16:10, 30 травня 2017 р.

П’ять міфів про роботу тату-салонів міста

П’ять міфів про роботу тату-салонів міста

Про татуювання задумувалися майже всі хоча б раз у житті: хтось про можливість створення арт-малюнка на своєму тілі, а когось зацікавлювали розписи на тілі перехожих, знайомих, родичів. Татуювання вже давно переросло у щось більше, ніж просто малюнок на тілі. Це певна метафора, виявлення внутрішнього світу, пережитих емоцій, а найголовніше - це спосіб самовиразитись та виділитись із сірої маси.

Команду сайту «3849.com.ua» зацікавило, яка тату-індустрія Кам’янця із середини, адже є певні сформовані образи, стереотипи. Захотілося підтвердити або спростувати асоціації. Тату-салонів у Кам’янці достатньо, але є один, який впевнено заявляє про себе. Він відомий навіть дітям шкільного віку, тобто привертає увагу пересічних кам’янчан своєю самобутньою творчістю – це тату-студія «Чорний Лебідь».

Готуючись до зустрічі із власником та засновником студії, очікувалося побачити брутального майстра в татуюваннях, пірсингу та з певною манерою поведінки. Але не тут-то було, здивувала оригінальність, чіткість, організованість та особистість самого В’ячеслава Лебідя.

П’ять міфів про роботу тату-салонів міста, фото-1

Майстер тату кардинально відрізняється від сформованого образу, він не має жодного натільного малюнка (каже, що любить бути оригінальним, адже татуювальник без тату – велика рідкість), зовсім не брутальний, але, в той же час, дуже оригінальний та самобутній.

Міф перший, який ми зруйнували для себе – це те, що тату-майстри працюють без будь-якої освіти. В’ячеслав здобував навички на спеціалізованих навчальних курсах, про що свідчать його дипломи від одного з провідних тату-майстрів Харкова. Такий факт приємно нас здивував.

Тату-студія працює за принципом індивідуального підходу. Ця фраза не несе того традиційного значення, яке всі звикли розуміти. Індивідуальний підхід в плані того, що не всі відвідувачі стають клієнтами. Якщо ви забажаєте створити на своєму тілі відвертий несмак, то вам відмовлять.

Міф номер два, який успішно розвіявся: тату-майстри працюють тільки заради заробітку. Такі як В’ячеслав намагаються створювати цікаві, оригінальні речі, які через певний час не захочеться зводити.

Порада від «3849.com.ua»: вирішили зробити татуювання - будьте переконливими, впевненими у своєму рішенні, привітними, щоб завоювати симпатію В’ячеслава. А от як це зробити - вирішуйте самі!

П’ять міфів про роботу тату-салонів міста, фото-2

Інколи життя повертається так, що ви з успішного юриста у 40 років вирішуєте перекваліфікуватись і стати тату-майстром. Так сталось із В’ячеславом, якому юриспруденція допомагає у веденні бізнесу, але більше не є основною сферою діяльності.

Міф третій, який зруйнував стереотип, що татуювальники – люди мало освічені. Як виявилося, майстри тату можуть мати по декілька вищих освіт.

П’ять міфів про роботу тату-салонів міста, фото-3

Також побутує безліч побоювань, засторог, що, зробивши татуювання, можна заразитись різними страшними хворобами. Так, ймовірність є, адже це контакт із тілом. Але вибраний нами заклад для знайомства довів, що в сучасному світі дані факти зводяться до 0,01%. Створення тату проводиться найновітнішою у світі тату-індустрії технікою, усі фарби – сертифіковані, в роботі використовуються одноразові модулі, які відкриваються на очах клієнта перед початком роботи, загоєння не потребує додаткових витрат та часу, адже використовується інноваційний німецький пластир (штучна шкіра), який за 3 - 5 днів загоює тату-рану. Отже, міф четвертий про небезпечність татуювання також розвіявся.

Міф п’ятий: татуювання можна робити у будь-якому віці. Виявляється, що до 18 років це заборонено у зв’язку з особливостями ментальності та вікової фізіології, тому доки не стали повнолітніми, про татуювання краще не думати. Але є одиничні випадки, коли раніше цього віку діти приходять із батьками, які не забороняють натільний малюнок, а навіть підтримують дитину у такому рішенні. Тоді студія працює за правилом: до 16 років татуювання створюється у присутності батьків, а з 16 до 18 - за їх письмовим дозволом. Але дане правило майже не вступає в дію, адже як би не хотілося прикрасити тіло до 18 років, можна зачекати і не шкодити собі та здоров’ю.

Справа створення тату виявилася дуже цікавою та незвіданою, адже часто образи, сформовані в минулому, створюють певне ставлення та сприймання. «3849.com.ua» спростувало п’ять міфів про роботу тату-салонів міста. Виявилося, що професії, які на перший погляд здаються дуже легкими та безтурботними, потребують сил, енергії, освіти та вправної реалізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧорнийЛебідь #тату-салон #тату-студія #татуювання #тату
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...