• Головна
  • Співпраця - як модель контролю за поведінкою правопорушників
09:26, 4 липня 2016 р.

Співпраця - як модель контролю за поведінкою правопорушників

Станом на перше липня на обліку кримінально-виконавчої інспекції перебуває 127 осіб молодіжного віку та двоє неповнолітніх, притягнутих до відповідальності.

Про це стало відомо першого липня під час робочої наради працівників Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Центр) та Кам'янець-Подільського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (далі – КВІ)  з питань ресоціалізації дітей та молоді, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. 
Нарада відбулася  за участю директора Центру Юлії Побережної та начальника відділу КВІ, майора внутрішньої служби Ігоря Беспалого.
Так, у другому кварталі за направленням КВІ до Центру звернулося 20 осіб молодіжного віку та один неповнолітній.

Оскільки одним із пріоритетних напрямків  роботи Центру та КВІ з  клієнтами цієї категорії є профілактика правопорушень та сприяння у працевлаштуванні, тому на нараді було розглянуто питання постановки правопорушників на облік в центр зайнятості та сприяння їхньому самостійному пошуку роботи.
Питання працевлаштування для зазначеної категорії отримувачів послуг дуже актуальне, адже близько 75% з них працює без укладення трудового договору  або не працює взагалі. Скрутне матеріальне становище та безробіття, зазвичай, і є причиною вчинення правопорушення.
Тож учасниками наради прийнято спільне рішення  щодо посилення контролю за процесом ресоціалізації правопорушників, зокрема їх працевлаштуванням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#модель контролю #поведінка #молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...