Із 14 по 20 червня у Львівській області відбувався чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в олімпійських видах програми (відбір на чемпіонат Європи).

У змаганнях взяли участь студентки факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, інформує "Студентський меридіан".

Першим видом програми була індивідуальна гонка на час, у якій студентка І курсу факультету фізичної культури Дарина Нагуляк посіла третє місце в категорії "Юніорки" та перше місце в командному заліку в категорії "Жінки до 23 років", студентка IV курсу факультету фізичної культури Вікторія Ярошенко посіла 2 місце.

Другим видом програми була індивідуальна групова гонка. Вікторія Ярошенко стала чемпіонкою України в категорії "Жінки до 23 років".

Студентки кам'янецького вишу - призерки чемпіонату України з велосипедного спорту , фото-1