
08:30, 25 червня 2021 р.
Надійне джерело
Освіжаючий душ у центрі Кам'янця-Подільського

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
Спека, що останні дні вперто тримається на території Хмельницької області (і не лише), завдає чимало клопоту. Особливо важко у містах, де стає дедалі більше бетону та асфальту, і дедалі менше дерев.
У Кам’янці-Поділььскому про місцевих мешканців подбали. Принаймні, про тих, хто ходить або гуляє Європейською площею. Тут встановили спеціальну рамку з оприскувачами водою, повідомляють у міській раді.
Тож місцевим мешканцям, які скористаються пристроєм, який стає вже досить звичним на вулицях міст у спеку, буде трохи легше.
Читайте також:"У Кам’янці-Подільському нацгвардієць врятував дівчину".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:44, 12 червня
00:12, 22 червня
13:35, 12 червня
13:37, 12 червня
13:45, 12 червня
Коментарі