
17:06, 2 березня 2025 р.
У Кам’янці-Подільському фахівці ДСНС врятували лебедя з дороги

Порятунок лебедя. Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Уночі, 2 березня, на проспекті Грушевського перехожі помітили лебедя, який сидів просто на проїжджій частині та не міг рухатися.
Небайдужі люди викликали рятувальників.
Надзвичайники прибули, забрали птаха з небезпечного місця та передали його до Кам’янець-Подільського еколого-натуралістичного центру.
Там фахівці подбають про нього та допоможуть відновитися.
Дякуємо всім, хто не залишився осторонь. Якщо бачите тварину в біді – дійте!
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському буде відсутнє водопостачання".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
Оголошення
10:45, 14 червня
17
15:15, 22 червня
9
15:06, 22 червня
Коментарі