
16:59, 2 березня 2025 р.
У Кам’янці-Подільському буде відсутнє водопостачання

Фото ілюстративне. Фото: мережа "Інтернет"
3 березня впродовж дня буде відсутнє водопостачання у будинках міста.
А саме, житлових будинках на вул. Космонавтів, 6, 8, 10, 12.
Відключення водопостачання пов'язане із проведенням ремонтних робіт на насосній станції, що триватимуть орієнтовно до 17:00.
Просимо поповнити запаси питної води та перепрошуємо за тимчасові незручності, - зазначають у КП "Міськтепловоденергія".
Читайте також: "Суд у Кам’янці-Подільському виніс вирок чоловіку, який 7 років поширював заборонений контент".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
Оголошення
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
00:12, 22 червня
18:24, 20 червня
18:24, 20 червня
Коментарі