• Головна
  • Троє жителів Кам’янеччини втратили на понад 30 тисяч гривень
23:15, 5 травня
Надійне джерело

Троє жителів Кам’янеччини втратили на понад 30 тисяч гривень

Фото ілюстративне. Фото: мережа "Інтернет"

Фото ілюстративне. Фото: мережа "Інтернет"

Днями троє жителів Кам’янеччини потрапили на гачок шахраїв: поліцейські встановлюють всі обставини подій.

Використовуючи давно перевірені схеми, аферисти ошукали потерпілих сумарно на понад 30 тисяч гривень. Правоохоронці застерігають бути обачними, аби не втратити власні заощадження. Зазначили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Так, 67-річна жителька Кам’янця-Подільського стала жертвою псевдобанкіра. Зловмисник зателефонував їй, назвався працівником служби безпеки банку та запропонував захистити банківський рахунок від несанкціонованого зняття коштів. Потерпіла погодилась, тож аферист надіслав їй смс-повідомлення з фішинговим посиланням. Жінка перейшла за адресою й з її рахунку одразу зникло понад 15 тисяч гривень.

8 тисяч гривень втратила ще одна кам’янчанка. На одному із сайтів 26-річна потерпіла розмістила оголошення про продаж одягу. Одразу у месенджері їй написав потенційний покупець та повідомив, що готовий придбати товар, а для зручності та безпечної оплати надіслав фішингове посилання. Заявниця, нічого не підозрюючи, перейшла за адресою, яку надіслав шахрай та вказала там свої персональні дані. Одразу після цього з рахунку жінки аферисти поцупили усі гроші.

За схемою «ваш друг у біді» шахраї ошукали 26-річного кам’янчанина на 4 тисячі гривень. Аферист зателефонував від імені постійного клієнта ресторану, у якому працює потерпілий та попросив позичити гроші. Заявник повірив та одразу перерахував на картку зловмисника гроші. Лише пізніше потерпілий з’ясував, що знайомий насправді не просив у нього позики, тож звернуся до поліції.

Наразі поліцейські Кам’янець-Подільського районного управління поліції встановлюють всі обставини вищевказаних подій та вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям. Коли друг телефонує з невідомого номера та просить позики - не поспішайте перераховувати гроші, адже це може бути шахрай. А у разі дзвінка з банку не вказуйте співрозмовнику персональну інформацію й не переходьте з невідомими посиланнями. Також поліцейські радять під час покупок чи продажу в інтернеті не переходити за посиланнями на кшталт «безпечних покупок». Ймовірніше, це фішингові адреси, за допомогою яких шахраї можуть отримати доступ до вашого рахунку. Не дайте аферистам наживатись на ваших заощадженнях. Будьте обачними, бережіть себе та свої кошти.

Читайте також:"Камʼянеччина втратила вкотре свого Героя".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Що в найближчі 5 років очікує на Україну?
проголосував 351 відвідувач
#шахрайство #банкіри #кошти #аферисти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...