• Головна
  • Освітяни Кам'янець-Подільської громади одні з перших стали на допомогу переселенцям
18:24, 27 травня

Освітяни Кам'янець-Подільської громади одні з перших стали на допомогу переселенцям

Нарада з директорами закладів освіти громади. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Нарада з директорами закладів освіти громади. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

25 травня відбулася зустріч Кам'янець-Подільського міського голови Михайла Посітка, начальника управління освіти і науки Сергія Мельника з директорами шкіл Кам'янець-Подільської громади.

Михайло Посітко відзначив особливу роль освітян в організації допомоги внутрішньо переміщеним особам, які з першого дня почали прибувати до нашої громади. Із розселенням, безкоштовним харчуванням, видачею гуманітарної допомоги, вдосконаленням української мови тощо, зазначає пресслужба Кам'янець-Подільської міської ради.

На сьогодні через 3 організовані пункти розселення при школах пройшло понад 23 тисячі осіб. Видано більше 120 тисяч безкоштовних обідів-сніданків, організовано пункти надання допомоги. Освітяни задіяні у навчальному процесі, соціальних, культурних, спортивних проєктах.

Міський голова подякував кожному, хто в цей нелегкий час відповідально та з такою самовіддачею працює як для громади, так і допомагаючи вирішувати загальнонаціональні питання, пов’язані з наслідками війни.

Варто відзначити, що високий рівень освітніх послуг в громаді підтверджується реальними показниками: 91% наших випускників у 2021 році стали студентами вишів. Лиш нещодавно, в День науки, громада мала можливість спостерігати за тим, які ми багаті на переможців предметних олімпіад, конкурсів. Преміальний фонд для підтримки обдарованих учнів за програмою міської ради склав цьогоріч 117 тис. грн.

Сергій Мельник звернув увагу на організації завершення навчального процесу, профорієнтаційній роботі, особливостях відпускної кампанії, готовності закладів освіти, учнів до складання мультимедійного тесту.

Сергій Мельник та Михайло Посітко, Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Сергій Мельник та Михайло Посітко, Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Так, із кінця лютого в наших школах на дистанційній формі навчається 717 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Особливо приємно, що харків'яни, кияни, які навчались в наших закладах, неодноразово відзначали високий рівень організації дистанційної форми навчання нашими педагогами. Достатнім попитом користується і проєкт "Освітній хаб Кам'янця-Подільського".

Наразі, з переїздом до нашого міста низки вищих освітніх закладів, у випускників-кам'янчан з’явилися нові можливості отримати престижну вищу освіту. Так, за словами Сергія Мельника, цього року Харківський університет внутрішніх справ, який розмістився в Кам'янці-Подільському, пропонує 200 державних місць для мешканців нашої громади. 26 травня День відкритих дверей проводить Кам'янець-Подільський індустріальний коледж.

Одне з найбільш обговорюваних питань серед батьків та учнів - доцільність святкувань випускними класами. Рекомендовано у ЗОШ провести тільки офіційну урочисту частину вручення дипломів. Питання подальшого святкування в розважальних закладах чи утримання від цього - суто рішення батьків і випускників. Але в першу чергу потрібно пам’ятати про безпеку та встановлені комендантські години (23:00 – 05:00). Відповідно до наказу ОВА, вони не скасовані.

Читайте також:"Змінено час відправлення поїздів з Кам'янця-Подільського до Києва".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #освітяни #Мельник #Посітко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...