• Головна
 • Паливні брикети: види та особливості
Новини компаній
17:47, 20 грудня 2021 р.

Паливні брикети: види та особливості

Новини компаній

З настанням холодів виникає потреба використання палива. Багато власників будинків та приватних об'єктів для цієї мети обирають брикети. У чому переваги такого палива та яка продукція представлена ​​на ринку, розповімо у статті.

Брикети PINI KAY – затребуване паливо

Євродрова ПІНІ КЕЙ – екологічно чисті продукти, що підходять для твердопаливних котлів, банних печей та камінів. Паливні брикети виготовляються у вигляді шестигранників з отворами усередині. Вихідною сировиною здебільшого є відходи деревини хвойних порід. Один кубометр брикетів дорівнює п'яти кубометрам березових колотих дров. Така перевага обумовлюється високим ступенем стиснення брикетів та мінімальним вмістом вологи.

Обравши євродрова PINI KAY, Ви не помилитеся. Це паливо, для якого характерні і інші переваги:

 • зручність у зберіганні;
 • теплотворність 5000 ккал/кг;
 • простота у використанні;
 • відсутність неприємних запахів під час горіння;
 • низька зольність.

Брикети паливні RUF: головні особливості

Це ще один варіант, що заслуговує на увагу. Ви можете придбати брикети РУФ на сторінці надійної компанії https://baza-drov.com.ua/uk/palivni-brikety та замовити доставку. Євродрова виготовляються з тирси та зі стружки. У результаті виробництва не використовуються синтетичні добавки. До ключових особливостей брикетів відноситься прямокутна форма, енергоефективність та тривале горіння. Також важливим є те, що євродрова підходять для камінів. При їхньому горінні не утворюються іскри.

Брикети RUF – паливо, яке не потребує спеціальних умов зберігання. Це практичне рішення для обігріву будинків та для приготування їжі на мангалі. Брикети представлені трьома варіантами: сосна, береза, дуб. Паливо легко розпалюється за допомогою сірників. Брикети не потрібно додатково просушувати.

Які особливості брикетів NESTRO?

На ринку представлені брикети циліндричної форми, виготовлені з тирси дуба та сосни. Також для виготовлення євродрів використовується лушпиння соняшника. Паливні брикети NESTRO відповідають стандартам якості. Це оптимальний варіант для опалювальних печей, камінів, твердопаливних котлів.

Брикети НЕСТРО – продукція, що має істотні переваги:

 • горіння та тління протягом п'яти годин;
 • висока теплотворність, що досягає 5200 ккал/кг;
 • зольність не більше 1%, завдяки чому не потрібно часто очищати обладнання від нагару;
 • відсутність іскор при горінні;
 • зберігання палива протягом багатьох років;
 • компактність та укладання в кілька рядів.

Торф'яні брикети – екологічно чисте паливо

Це паливо, яке виготовляється із застосуванням нових технологій. Під ним маються на увазі брикети з торфу, що відрізняються достатньою міцністю та вологостійкістю. Торф'яні брикети представлені у вигляді невеликих цеглин. По теплотворності паливо перевершує колоті дрова. Його можна використовувати для обігріву приватних будинків та складів.

Торф'яні брикети – безпечне паливо, тому при горінні не завдається шкода довкіллю. Брикети горять протягом шести годин та віддають тепло. Їх не потрібно часто підкидати та стежити за горінням. Щодо зберігання, не потрібно спеціально облаштовувати місце. Можна укласти брикети, наприклад, у сараї, і використовувати при необхідності.

Брикети – універсальне паливо, яке широко використовується для обігріву будинків, виробничих підприємств, дач. Це хороша альтернатива дровам та вугіллю. Паливні брикети відрізняються доступною ціною, довго горять і мають високу теплотворність. Це головні переваги, завдяки яким продукція має великий попит!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брикети #паливні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...