• Головна
  • Вакцинація кам'янчан: добровільно чи примусово?
Голос міста!
09:30, 22 листопада 2021 р.

Вакцинація кам'янчан: добровільно чи примусово?

Голос міста!
Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Привілеї вакцинованим: президент України обіцяє "збагатити" вакцинованих кам'янчан на 1000 грн. 

На запитання, чому провакцинуються кам'янчани та чи відчувається суспільний тиск щодо щеплення від COVID-19, команда "3849 com.ua" отримала ряд наступних відповідей.

Ви провакцинуєтесь, тому що?

  • Хочете себе захистити - 41,7%.
  • Щоб мати можливість подорожувати - 5,8%.
  • Вимагають на роботі - 18,2%.
  • Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади - 2,9%.
  • Не вакцинуватимусь - 31,4%.

Чи відчуваєте суспільний тиск щодо вакцинації?

  • Так - 58%.
  • Ні - 42%.
Вакцинація кам'янчан: добровільно чи примусово?, фото-1

На сьогодні Україну поглинув так званий "вакцинний націоналізм". Добровільно-примусова вакцинація лише підсилює настрої проти щеплень. І цікаво, як чиновники грають з нами у "поганого-хорошого" поліціянта.

Варто згадати, як глава держави Володимир Зеленський ("хороший поліціянт") мотивує населення до вакцинації, а саме анонсував нову програму підтримки креативного, спортивного й транспортного секторів економіки. Згідно з нею, громадяни, щеплені від ковіду двома дозами вакцини, зможуть отримати тисячу гривень через додаток "Дія". Ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів у спортзал, відвідання кінотеатрів, театрів тощо або купити квитки для мандрівок всередині країни. 

Також одразу пригадуються слова Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка ("поганого поліціянта"):

Якщо представники професій, що підлягають обов'язковій вакцинації, не зроблять щеплення, їх на період карантину будуть відстороняти від роботи без збереження заробітної плати. Так, працівників, визначених у переліку професій, не звільнятимуть з роботи, якщо вони не пройшли вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19.

Але! Залишаючи особу без зарплати, моментально порушується конституційне "право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується"!

Якщо ж, попри всі обставини, ви вирішили не робити щеплення, то це Ваш вибір і держава, чиновники й роботодавці повинні його поважати. Така відмова не повинна стати причиною дискримінації й не може бути підставою для покарання Вас в тій чи іншій формі.

У разі необхідності надати письмову відмову, можна рекомендувати оформляти це як відмову від участі в клінічному дослідженні вакцини від COVID-19, як альтернативний варіант – можна написати, що відмовляєтеся не від вакцинації, як такої, а від вакцинації конкретною вакциною з проханням зробити щеплення іншою більш дослідженою вакциною.

Також, продивившись дописи в освітянських групах у соцмережах, можна навести кілька тез затятих противників щеплення, до прикладу в навчальних закладах, зазначає "Радіо Свобода".

  • "На вчителів тиснуть, і їх шантажують".
  • "Якщо освітяни мають вакцинуватися, тоді чому довідку про щеплення не вимагають від батьків учнів. Виходить, що джерело інфекції – це вчителі".
  • "Вся увага сконцентрувалась на педагогах, натомість ніхто не звертає увагу, який відсоток вакцинованих серед депутатів, чиновників, поліцейських тощо".

Читайте також: "Підопічні інтернату на Кам’янеччині за непослух отримують фізичні покарання".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #коронавірус #пандемія #щеплення #covid-19 #навчання #примус #безпека #відмова #тиск #голос міста
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...