• Студенти кам'янецького вишу боролися у змаганнях з кульової стрільби
13:39, 9 червня 2021 р.
Надійне джерело

Студенти кам'янецького вишу боролися у змаганнях з кульової стрільби

З 3 до 6 червня у Львові проходили змагання зі стрільби кульової в заліку ХVІ Літньої універсіади України 2021 року.

У змаганнях взяли участь 10 команд із різних областей України, 15 закладів вищої освіти за категоріями, які представляли спортсмени-студенти, повідомляє "Студентський меридіан".

Представниками команди Хмельницької області були студенти факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме: Крістіна Гілевич (FKS1-B19), майстер спорту України міжнародного класу, Владислав Хрещенюк (FK1-B19), І розряд, Павло Крепостняк (FK1-B19), майстер спорту України міжнародного класу, Богдан Кириленко (FKS1-B16), майстер спорту України, Ярослав Михалушко (FKS1-B20), Аркадій Карцан (FKS1-B17).

Зокрема, Богдан Кириленко виборов 3 місце у вправі ПП-3.

За результатами змагань команда Хмельницької області отримала 127 очок, посівши 5 місце в ХVІ літній Універсіаді України 2021 року зі стрільби кульової.

За результатами першості серед закладів вищої освіти за категоріями Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів 6 місце, отримавши 127 очок з-поміж 15 закладів вищої освіти України.