• Головна
  • Вже цього року у Кам'янці-Подільському запрацює проєкт "Подільського центру ПТО"
18:22, 27 лютого 2021 р.

Вже цього року у Кам'янці-Подільському запрацює проєкт "Подільського центру ПТО"

Готельно-туристичний центр у Кам'янці-Подільському. Фото: "3849.com.ua"

Готельно-туристичний центр у Кам'янці-Подільському. Фото: "3849.com.ua"

Уже цього року у Кам’янці-Подільському планують закінчити реконструкцію навчального корпусу №1 "Подільського центру ПТО".

У 2018 році державний навчальний заклад "Подільський центр професійно-технічної освіти" отримав кошти ЄС на реалізацію проєкту регіонального розвитку. На базі "Подільського центру ПТО" створюють "Учнівський навчальний готельно-туристичний центр" по вулиці Героїв Небесної Сотні, 43. Проєкт реалізовується коштом державного бюджету, отриманого від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримки регіональної політики України за програмою регіонального розвитку "Розвиток людського капіталу". Балансова вартість проєкту 9 мільйонів 950 тисяч гривень.

Ідея створення такого центру належить нашому колективу. Спочатку в планах було реалізовувати проєкт на Зіньківцях. У нас там є гуртожиток, який не залучений в навчальному процесі, але то за містом, а корпус по Героїв Небесної Сотні майже в центрі міста, - в особистому коментарі "3849.com.ua" зазначає директор "Подільського центру ПТО" Михайло Рущак.

Мета проєкту – створення ефективної та гнучкої системи підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб сучасного ринку праці; модернізація матеріально-технічної бази Центру та створення навчально-тренувальної бази з підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг для готельно-туристичної галузі.

Проєкт був розрахований на 2 роки і по термінах мав закінчитись 30 червня 2020 року. У зв’язку з тим, що був карантин та виникла ситуація, яку ніхто не міг спрогнозувати, плюс затримка у фінансуванні, реалізація проєкту затягнулась. Терміни нам продовжили, і ми плануємо закінчити у червні 2021 року, - зазначає директор Михайло Рущак.

Готельно-туристичний центр розрахований на 130 ліжко-місць, номери одно-, дво- та тримісні, кожен обладнаний санвузлом, в кімнатах будуть телевізори, холодильники, меблі: ліжка, стільці, столи, шафи, тумбочки.

Ліжка, тумбочки та столи ми виготовляємо самі, закуповуємо тирсоплиту і виготовляємо своїми силами. На базі "Подільського центру ПТО" є необхідне обладнання. Перший поверх у нас практично завершений, - додає Михайло Юрійович.

Активні реконструкційні роботи розпочались з 15 вересня 2020 року, станом на лютий, перший поверх майже готовий, на другому триває перепланування. Також, на першому поверсі завершені оздоблювальні роботи у навчальній перукарні, яка розрахована на 16 робочих місць. Частина перукарні буде виділена для надання послуг населенню за пільговими цінами.

В учнівській майстерні буде проходити виробниче навчання наших учнів, з можливістю надання послуг населенню.

У готельно-туристичному центрі не забули й про харчування, на першому поверсі є їдальня, яка фактично виконуватиме функцію ресторану, яку будуть обслуговувати кухарі-учні "Подільського центру ПТО", отримуватимуть досвід та практичні навики у професії яку здобувають.

На третьому поверсі будуть навчальні класи, де учні проходитимуть теоретичну частину, а на другому та першому застосовувати теорію на практиці.

Михайло Рущак розповів, що номери орієнтовані першочергово на учнівську та студентську молодь, яка буде відвідувати Кам’янець-Подільський, як туристи або для учасники спортивних змагань.

Наша ціна буде нижчою, ніж у готелях міста, ми цим керувались, коли розробляли проєкт. По-друге, це буде навчально-практичний полігон для наших учнів, які здобувають професію саме у готельному бізнесі.

ДНЗ "Подільський центр ПТО" вже має групи студентів, які здобувають професію у готельно-туристичній сфері. Сподіваємось, що з нового навчального року учні отримають можливість проходити виробничу практику та здобувати практичні навики не в готелях міста, а на базі "Учнівського навчального готельно-туристичного центру".

Читайте також:"Обласний етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як тільки це стане можливим.
19,4%
Ні, я проти вакцинації.
40,8%
Так, але лише після того, як буде підтвердження, що вакцина безпечна.
34,0%
Важко відповісти.
5,8%
#ПТО #готельний центр #освіта #навчання #проєкт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...