Обласний етап конкурсу-захисту МАН визначив переможців

Фото: jarmoluk, Ірина Ільницька
Фото: jarmoluk

З 15 по 19 лютого юні науковці загальноосвітніх шкіл представляли власні наукові доробки на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

У п’ятницю, 19 лютого, на офіційному сайті Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти оприлюднені результати обласного етапу конкурсу-захисту.

Учні навчальних закладів Кам’янець-Подільської територіальної громади та Кам’янець-Подільського району боролись за можливість продовжувати участі та представляти Хмельницьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН 2021.

Цього року, у зв’язку з епідемічною ситуацією та карантинними обмеженнями, конкурс-захист проходив у онлайн режимі: заочне оцінювання дослідницьких проєктів; постерний захист; наукова конференція.

Отож, учні-члени Хмельницького територіального відділення МАН України у 2021 році посіли такі призові місця:

Відділення екології та аграрних наук

II місце – Капєтоліна Говорова, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №16 І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Екологія".

III місце - Олександр Цісар, здобувач освіти 11-го класу Грушківського ліцею Староушицької селищної ТГ, секція "Агрономія".

III місце – Вікторія Берегова, здобувачка освіти 10-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування".

Відділення економіки

II місце – Ангеліна Куньковська, здобувачка освіти 10-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Фінанси, грошовий обіг і кредит".

III місце – Іван Аксані, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Мікроекономіка та макроекономіка".

Відділення історії

I місце – Ірина Бурлак, здобувачка освіти Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №16 Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Археологія".

I місце – Олендра Богдан, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Всесвітня історія".

III місце – Анастасія Соколович, здобувачка освіти 11-го класу Кульчиєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ТГ, секція "Всесвітня історія".

II місце – Катерина Мельник, здобувачка освіти 10-го класу Кам'янець-Подільського ліцею Кам'янець-Подільської міської ТГ, секція "Етнологія".

III місце – Таїсія Базеліна, здобувачка освіти 11-го класу Шатавського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум" Маківської сільської ТГ, секція "Етнологія".

II місце – Даниїл Каспров, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Кам'янець-Подільської міської ТГ, секція "Історичне краєзнавство".

II місце – Андрій Рудик, здобувач освіти 9-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Історія України".

III місце – Дар’я Різдванова, здобувачка освіти 11-го класу Гуківського ліцею Гуківської сільської ТГ, секція "Історія України".

III місце – Анна Зарицька, здобувачка освіти 11-го класу Грушківського ліцею Староушицької селищної ТГ, секція "Історія України".

Відділення комп’ютерних наук

II місце – Артем Корчагін, здобувач освіти 10-го класу Дунаєвецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" Дунаєвецької міської ТГ, секція "Internet-технології та WEB дизайн".

III місце – Маріна Шлапакова, здобувачка освіти 10-го класу Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуменецькоїсільської ТГ, секція "Internet-технології та WEB дизайн".

III місце – Аліна Рокіцька, здобувачка освіти 10-го класу Довжоцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Internet-технології та WEB дизайн".

I місце – Денис Андруховський, здобувач освіти 9-го класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту".

II місце – Дмитро Українець, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Кібербезпека".

I місце – Олександр Іванюк, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Комп’ютерні системи та мережі".

II місце – Артем Рибчинський, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Комп’ютерні системи та мережі".

II місце – Андрій Павлов, здобувач освіти 10-го класу Дунаєвецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" Дунаєвецької міської ТГ, секція "Технології програмування".

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

II місце - Валерія Чесанівська, здобувачка освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Мистецтвознавство".

I місце - Анастасія Федорова, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Українська література".

III місце – Валерія Андреєва, здобувачка освіти 9-го класу Лошковецької гімназії Новодунаєвецької селищної ОТГ, секція "Українська література".

I місце – Софія Рарицька, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Фольклористика".

Відділення математики

I місце – Ілля Наливайко, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Математика".

II місце - Артем Гнап, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Прикладна математика".

Відділення мовознавства

III місце – Андрій Соловей, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Англійська мова".

III місце – Іван Гладій, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Англійська мова".

I місце – Вікторія Зданюк, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Кам’янець-Подільської міської ОТГ, секція "Німецька мова".

I місце – Іванна Коваленко, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Кам’янець-Подільської міської ОТГ, секція "Українська мова".

II місце – Анастасія Коськовецька, здобувачка освіти 10-го класу Подільського ліцею Староушицької селищної ОТГ, секція "Українська мова".

III місце – Анна Фалендиш, здобувачка освіти 10-го класу Шатавського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум" Маківської сільської ОТГ, секція "Українська мова".

III місце – Андрій Загородній, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Кам’янець-Подільської міської ОТГ, секція "Українська мова".

Відділення наук про Землю

II місце – Богдан Сеник, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №12 І-ІІІ ступенів імені Л. Дмитерка Кам’янець-Подільська міська ТГ, секція "Географія та ландшафтознавство".

III місце – Дмитро Судук, здобувач освіти 9-го класу Мукшо-Китайгородського ліцею Слобідсько-Кульчієвецька сільська ТГ, секція "Географія та ландшафтознавство".

III місце – Артем Тимчук, здобувач освіти 11-го класу Грушківського ліцею Староушицька селищна ТГ, секція "Географія та ландшафтознавство".

II місце – Сергій Білобров, здобувач освіти 9-го класу Великослобідської гімназії (зі структурним підрозділом початкова школа) Слобідсько-Кульчієвецька сільська ТГ, секція "Геологія, геохімія та мінералогія".

III місце - Каленик Іванцов, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, секція "Гідрологія".

Відділення технічних наук

III місце – Володимир Рулик, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Електроніка та приладобудування".

II місце – Владислав Гулько, здобувач освіти 9-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Матеріалознавство".

III місце – Олександра Антонюк, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Кам'янець-Подільська міської ТГ, секція "Технологічні процеси та перспективні технології".

Олександра Антонюк, ЗОШ №7 Володимир Рулик, ЗОШ №7

Відділення фізики та астрономії

I місце – Михайло Хапко, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Астрономія та астрофізика".

II місце – Володимир Лищук, здобувач освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Кам’янець-Подільської міської ТГ, секція "Астрономія та астрофізика".

Відділення філософії та суспільствознавства

III місце – Олександра Макаревич, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Кам’янець-подільська міська ТГ, секція "Соціологія".

III місце – Уляна Кричковська, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільська міська ТГ, секція "Філософія".

Відділення хімії та біології

III місце – Іванна Штаховська, здобувачка освіти 11-го класу Глібівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоушицька селищна ТГ, секція "Біологія людини".

I місце – Олександр Бобров, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, секція "Ботаніка".

II місце – Андрій Карвасарський, здобувач освіти 11-го класу Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Кам’янець-Подільська міська ТГ, секція "Ботаніка".

II місце - Аннаріна Тихенька, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільська міська ТГ, секція "Медицина".

III місце – Богдана Гладій, здобувачка освіти 11-го класу Маківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум" Маківська сільська ТГ, секція "Медицина".

II місце – Олександра Галка, здобувачка освіти 9-го класу Маківського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум" Маківська сільська ТГ, секція "Психологія".

III місце – Владислав Дзьордзій, здобувач освіти 11-го класу Кульчієвецького ліцею (зі структурними підрозділами гімназія і початкова школа) Слобідсько-Кульчиєвецька сільська ТГ, секція "Психологія".

III місце - Дар’я Селезньова, здобувачка освіти 11-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільська міська ТГ, секція "Психологія".

II місце – Регіна Бабюк, здобувачка освіти 10-го класу Кам’янець-Подільського ліцею Кам’янець-Подільська міська ТГ, секція "Хімії".

За результатами другого етапу Кам’янець-Подільське міське та районне наукове товариство на Всеукраїнському рівні представлятиме команда з 11 юних науковців.

Читайте також:"Заробляти подорожуючи. Анастасія Донець - про професію гіда".

МАН наукова робота конкурс захист школи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
84 перегляди в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073