• Головна
  • "Подільському центру ПТО" присвоїли почесне визнання Лідер освіти України
15:10, 2 лютого 2021 р.

"Подільському центру ПТО" присвоїли почесне визнання Лідер освіти України

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

29 січня у Будинку офіційних прийомів ДУС Офісу Президента України проходив завершальний етап Національного Проєкту "Педагогічний олімп України".

ДНЗ "Подільський центр ПТО" став Лідером освіти України, а Михайло Рущак, директор Центру, нагороджений Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток Національної системи освіти, а також національним визнанням "Почесний педагог України" з врученням ордену, започаткованим Спілкою освітян України.

Інформація про Державний навчальний заклад "Подільський центр професійно-технічної освіти" занесена до Почесної книги "Педагогічний олімп України".

Для довідки: Авторам ідеї відзнаки "Почесний педагог України" виступає Національний проєкт "Педагогічний олімп України", організаторами якого є УІВЦ "Галактика", Спілка освітян України, Інститут проблем виховання НАПНУ, та НЕНЦ МОН України.

З огляду на недостатню увагу держави до престижу освіти, Організаційна рада Проєкту прийняла рішення, заснувати національне визнання "Почесний педагог України" для заохочення та відзначення педагогічної еліти, підвищення авторитету професії, розкриття професійних знань, вмінь, талантів педагогів України, вшанування вчительської праці та висловлення поваги і глибокої вдячності.

Організаційна рада Проєкту отримала підтримку Верховної ради України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представників Офісу Президента України, Національної академії наук України, органів державного управління, місцевого самоврядування та громадських об’єднань.

Нагородження відбувається один раз на рік. До складу лауреатів входять до входять заклади освіти всіх рівнів акредитації, їх керівники, викладачі, вчителі, вихователі.

Національне визнання присвоюється згідно офіційних рішень та заявок, які надходять до організаційної ради Проєкту від державних структурних виконавчих органів галузі, педагогічних колективів, батьківських комітетів закладів освіти, громадських організацій та інших.

Участь у Проєкті — це особисте досягнення кожного, свідчення вчительської неординарності, високого рівня фахової підготовки та сходження на вершину професійного зростання.

Всі лауреати повинні подати інформаційні матеріали про успішну діяльность. Інформація публікується у щорічному виданні "Педагогічний олімп України", яка є історією педагогічної освіти, на офіційному сайті Проєкту та сайтах Організаторів.

Нагородна рада перевіряє інформацію і приймає остаточне рішення про присвоєння освітянам національного визнання "Почесний педагог України". Рішення проводиться наказом, публікується на офіційному сайті Проєкту та сайтах Організаторів.

Організаційна рада Проєкту бере на себе відповідальність, звернутися з клопотанням до МОН України, ВРУ з проханням про внесення національного визнання "Почесний педагог України" до відомчих нагород України.

Завдання Національної програми "Педагогічний олімп України":

  • Налагодження співпраці, обмін професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти.
  • Впровадження спільної розширеної практики обміну досвідом з навчальними закладами усіх рівнів освіти і науки інших держав.
  • Забезпечення умов для оволодіння системою знань, формування соціально зрілої, творчої особистості; виховання морально, психічно і фізично здорового покоління громадян.
  • Формування громадянської позиції, патріотизму, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свою долю, долю суспільства, держави і людства.
  • Забезпечення високих етичних норм, атмосфери доброзичливості й взаємної поваги в стосунках між працівниками, викладачами, вчителями, вихователями, студентами, учнями.
  • Пошук нових методів формування навчання та виховання підростаючого покоління, створення умов для їх розвитку та самореалізації, підвищення престижу освіти і науки.
  • Привернення уваги широких кіл громадськості до проблем галузі.

Читайте також:"СБУ викрила міжрегіональну групу фальшивомонетників".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПТО #Лідер освіти #відзнака #Подільський центр ПТО #Спілка освітян
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...