• Головна
  • Обдаровані діти Кам'янець-Подільської громади отримуватимуть грошові премії
18:11, 5 січня 2021 р.
Надійне джерело

Обдаровані діти Кам'янець-Подільської громади отримуватимуть грошові премії

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

На програму "Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей Кам’янець-Подільської міської територіальної громади" виділено фінансування у повному обсязі, а це – 350 тис. грн.

Із них 267 тис. грн – безпосередньо на виплату премій за результатами досягнень, решта коштів покриває транспортні перевезення, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

Розмір преміювання залежить від рівня конкурсу. За перше, друге та третє місце в обласних і регіональних етапах переможці отримають 2, 1,5 та 1 тис. грн відповідно. У всеукраїнських етапах – 5, 4 та 3 тис. грн. У міжнародних – 10, 8 і 6 тис. грн.

Зазначимо, що понад 1500 учнів щороку бере участь у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних предметних олімпіадах, командних турнірах, очних і заочних конкурсах.

Щороку майже 25% школярів (від загальної кількості учасників) стають переможцями та призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів. І понад 70% учасників – переможцями та призерами обласних конкурсів по лінії МАН України.

Завдяки реалізації зазначеної програми кількісний та якісний показник участі школярів в обласних та всеукраїнських етапах учнівських предметних олімпіад, турнірів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт по лінії МАН значно зріс, відзначили у міській раді.

Мистецькі премії також будуть. За перемоги у конкурсах та фестивалях різних рівнів обдаровані діти, дитячі та молодіжні творчі колективи комунальних установ територіальної громади отримають цього року грошові винагороди в розмірі 10 тис. грн. На це, а також поїздки колективів, бюджетом-2021 передбачено 93,7 тис. грн. Вручення премій заплановане до Дня працівників культури і майстрів народних мистецтв, який відзначається цього року 9 листопада.

Читайте також: "На Кам'янеччині створили пункти для здачі аналізів на COVID-19".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Дуже гарно, неочікував(ла), що буде так атмосферно.
23,9%
Мені не сподобалось.
14,1%
Непогано, але в парку Героїв Євромайдану було краще.
54,9%
Встановлення ялинки у Старому місті було найкращим.
5,6%
Мені байдуже.
1,4%
#розвиток #обдаровані #територіальна громада #фінансування #вундеркінд #грошові премії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...