
22:22, 4 січня 2021 р.
Надійне джерело
У Старому місті оштрафували водія "Chevrolet", який їздив напідпитку

Фото: Інтернет-джерела
20 грудня близько 00:39 по вул. Зарванська, 17, чоловік керував автомобілем марки "Chevrolet Авео" в стані алкогольного сп'яніння.
В судовому засіданні водій пояснив, що 20 грудня вживав алкогольний напій, після чого керував автомобілем, про свої дії шкодує. Тому, свою вину не заперечує, щиро кається, в майбутньому зобов'язується подібного не допускати, адвоката не потребує, має змогу сплатити штраф, зазначено у Єдиному державному реєстрі судових рішень.
В результаті суд постановив, визнати винуватим правопорушника у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на один рік.
Читайте також: "Кам'янчанин вдруге став чемпіоном міста зі шашок".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:22
12 червня
21:35
11 червня
21:21
11 червня
21:09
11 червня
16:13
10 червня
10:39
10 червня
Оголошення
10:51, 9 червня
11:35, 5 червня
10:51, 9 червня
Коментарі