13:22
12 червня

Фото: мережа Інтернет
Учні закладів освіти впродовж минулого місяця взяли участь в обласному конкурсі з інформатики.
Повідомляє пресслужба управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.
За підсумками конкурсу отримали такі здобутки:
Читайте також: "Кам'янецький ансамбль "Горличка" виборов Гран-прі".
Коментарі