Хто рахуватиме голоси на місцевих виборах у Кам'янці-Подільському та новоутвореному районі

Фото: "www.ukrinform.ua"
Фото: "www.ukrinform.ua"

25 жовня українці обиратимуть депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Вчора, 10 серпня, о 23:45 розпочалося друге засідання Центральної виборчої комісії на якому, розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України, повідомляє пресслужба ЦВК.

Таким чином, у встановлений законом строк Комісією сформовано 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Виходячи із додатку 447-463 до Постанови Центральної виборчої комісії №172 до складу територіальних виборчих комісії Кам'янця-Подільського та району увійшли:

Кам’янець-Подільська районна територіальна виборча комісія Хмельницької області

Голова комісії – Іванов Геннадій Павлович, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України".

Заступник голови комісії – Слиз Ярослав Анатолійович, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

Секретар комісії – Фабіянська Тетяна Михайлівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

  • Безродна Майя Олександрівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • Варік Ольга Євтихіївна, 1942 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • Гаврилюк Валентина Олександрівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє";
  • Гаврилюк Іоланта В’ячеславівна, 1981 року народження – від місцевої організації Партії "ВІДРОДЖЕННЯ";
  • Гайка Тетяна Євгенівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА ДНІПРА";
  • Грушанський Олександр Іванович, 1936 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • Драган Іван Олександрович, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ";
  • Ільчишин Іван Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • Кармаш Ірина Вікторівна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • Ковальська Оксана Михайлівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС";
  • Мазурчак Микола Миколайович, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • Малахов Дмитро Васильович, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ";
  • Овчарук Ольга Дмитрівна, 1943 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Ткачук Лариса Михайлівна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • Шумляковська Галина Петрівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дунаєвецька міська територіальна виборча комісія Камʼянець-Подільського району Хмельницької області

Голова комісії – Гризак Надія Анатоліївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Гураєвська Тетяна Станіславівна, 1983 року народження – від місцевої організації Народної Партії.

Секретар комісії – Чернишова Алла Іванівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України".

Члени комісії:

  • Бабич Любов Михайлівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • Бачинський Аркадій Антонович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє";
  • Білоконна Вікторія Борисівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • Горбачевська Людмила Яківна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • Гусар Галина Євгенівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС";
  • Дак Валентина Василівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського";
  • Дехтяр Алла Борисівна, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • Збрицький Ігор Вячеславович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";
  • Іванощук Сергій Васильович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
  • Мількевич Микола Савелійович, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • Самойлюк Людмила Іванівна, 1983 року народження – від місцевої організації Партії "ВІДРОДЖЕННЯ";
  • Ситар Майя Павлівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • Точинська Тетяна Вікторівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС";
  • Шляхтиченко Оксана Юріївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • Ярушинська Світлана Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Кам’янець-Подільська міська територіальна виборча комісія Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Голова комісії – Данилишина Наталія Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Хімяк Олена Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України".

Секретар комісії – В’юнова Людмила Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС".

Члени комісії:

  • Белінський Віталій Миколайович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • Беркута Світлана Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";
  • Дехтієвська Олена Дмитрівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ";
  • Добровольський Марк Ігорович, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє";
  • Дражньовська Наталія Василівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ ЗА РЕФОРМИ";
  • Дрозд Юлія Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";
  • Загоруйко Валентина Опанасівна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • Мосьондз Ігор Володимирович, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС";
  • Остафійчук Тетяна Володимирівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • Охота Борис Борисович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";
  • Підскоцький Олег Іванович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";
  • Стремедловська Людмила Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА";
  • Трасіух Сергій Володимирович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
  • Хоменчук Людмила Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України;
  • Ялоха Станіслав Йосипович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Читайте також:"У Кам'янці на лікування діабету виділили понад мільйон гривень".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
341 перегляд у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073