• Головна
  • Ситуація з COVID-19 у Кам'янці-Подільському та районі станом на 20 травня
16:00, 20 травня 2020 р.

Ситуація з COVID-19 у Кам'янці-Подільському та районі станом на 20 травня

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

У Кам’янці-Подільському зареєстровано 22 особи (2 одужало) хворих на COVID-19, в районі - 28 (3 одужало, 1 летальний), а в області – 280 осіб.

Кам'янець-Подільський район

Станом на 12:00  20 травня, в Кам'янець-Подільському районі виявлено 28 випадків захворювання на COVID-19, з них 1 випадок офіційно зареєстрований по Чернівецькій області. За минулу добу зафіксовано ще 1 підозру на COVID-19, повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільської РДА.

За час поширення коронавірусної інфекції на території району зафіксовано 1 летальний випадок. Наразі вже 3 інфікованих одужали, а тому числі й жінка, яка проживає в Кам’янець-Подільському районі, але офіційно стояла на обліку в Чернівецькій області.

Що стосується захворюваності на пневмонію та ГРВІ, то за минулу добу  до центральної районної лікарні надійшов 1 пацієнт із діагнозом "Пневмонія" та 1 — із діагнозом "Гостра респіраторна вірусна інфекція". На стаціонарному лікуванні в ЦРЛ нині перебуває 4 особи, хворих на пневмонію, та 1 особа, хвора на ГРВІ.

Кам’янець-Подільська райдержадміністрація звертається до усіх жителів району з проханням дотримуватися карантинних заходів, виходити з дому лише за крайньої потреби та користуватися засобами особистого захисту в людних місцях.

Місто Кам'янець-Подільський

Станом на ранок 20 травня міський голова Михайло Сімашкевич інформує на власній Фейсбук-сторінці:

За традицією інформую про стан захворюваності на пневмонії в місті: маємо двох госпіталізованих за добу, усього на лікуванні - четверо кам'янчан. Щодо коронавірусу, як тільки буде якась нова інформація - одразу повідомлю.

Вчора стало відомо про два нових випадки інфікування коронавірусною інфекцією.

Плюс два випадки короновірусу в центрі міста, які не пов'язані з перинатальним центром. Загалом, 22 хворих. Друзі, будьте обачними, пом'якшення карантину не означає, що можна нехтувати правилами особистої безпеки, - зазначає Михайло Євстафійович.

Також в мережі Інтернет все більше інформацію про забруднення довкілля засобами захисту: масками, рукавичками. Міський голова поінформував населення, щодо даного питання:

Сьогодні під час пандемії надзвичайно важливим залишається питання екології. Адже медичних відходів, які можуть нести бактеріологічну загрозу, стало в рази більше. Куди ж усе дівається? Так от у Кам'янці медичні заклади мають укладені договори з приватними структурами на переробку медичних масок, рукавичок, спецодягу.

Також, 22 травня, запланована позачергова сесія Кам'янець-Подільської міської ради. На розгляд депутатам будуть винесені питання щодо доплат медикам та виділення коштів для боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про про те, що близько 130-ти медичних працівники повинні отримати доплати. 

Упродовж карантину наші медики щодня ризикують власним здоров’ям, допомагаючи іншим. Тому, як і обіцяв, зекономлені в бюджеті міста завдяки відпусткам працівників кошти будуть використані на доплату лікарям, які зараз "на передовій". У першу чергу, працівникам інфекційного відділення, мобільної бригади, тим медикам, які були залучені до чергування на блок-постах. Загалом, близько 130-ти кам’янчанам. Це питання буде винесено на сесію, яку скликаю 22 травня. Плюс 200 тис. грн акумулюємо на лікування медперсоналу у разі інфікування коронавірусом під час виконання своїх службових обов'язків.

У коментарі "3849.com.ua" начальник управління охорони здоров'я Кам'янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк розповів про ситуацію у перинатальному центрі.

Захворіла молодша медична сестра, яка з Кадиївців, але враховуючи, що працює у перинатальнму центрі звідси і такий резонанас. Виправданий резонс, адже це такий режимний об'єкт як перинатальний центр. Всі режимні речі виконувались, і, я сам особисто перевіряв, ми зовні боялись занесення, а тут вийшло із середини. Моя радикальна була позиція закрити на 2-3 дні обстежити всіх 100% і запускати поступово. Але, на жаль, технічно виконати це не можливо, з областю перемовини провели, що це не реально обстежити таку кількість людей за короткий проміжок часу, мається на увазі персонал та пацієнтів. Тому пішли фрагментарно, тобто відділення паталогії вагітних воно на ізоляції там навіть медики залишились, які там будуть до того часу доки не буде результатів. На цей час їм надаватимуть допомогу.

В пріорітеті дослідження матеріалів людей, які перебували на зміні з інфікованою та мал безпочередній контакт.

Також, зроблено максимально, щоб розвести потоки людей різних відділень, площа закладу це дозволяє зробити. Юрій Васильович дав пояснення, щодо прийому вагітних:

Люди мабуть на цей період самі будуть уникати того, щоб тут народжувати. Вони самі будуть пробувати Дунаївці, Хмельницький.  Ми зараз змінюємо, враховуючи, що це велике приміщення 17 тисяч метрів квадратних, рух людей, можна розмежувати так, щоб не перитинались потоки. 

Читайте також:"Соціально-економічне становище Хмельницької області".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #перинатальний центр #пандемія #здоров'я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...