
14:51, 29 березня 2020 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині вогонь знищив близько двох гектарів рослин

Фото: "Служба порятунку 101 Кам'янець-Подільський"
27 березня рятувальники 5 Державної пожежно-рятувальної частини м. Кам’янець-Подільський, двічі залучалися на ліквідацію пожеж сухої рослинності у селах: Нігин та Панівці.
Загалом внаслідок займання знищено близько двох гектарів сухої рослинності, повідомляє 2 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.
Ймовірна причина виникнення загорянь, у двох випадках - необережність під час куріння.
На щастя травмованих та загиблих в наслідок пожеж не було.
Читайте також:"У Хмельницькій області підтверджено перший випадок COVID-19"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи міняєте ви плани на закордонні поїздки через коронавірус у інших країнах?
проголосувало 450 відвідувачів
Так.
50,4%
Ні.
16,7%
Я не планував/ла їхати за кордон найближчим часом.
32,9%
Останні новини
14:18
23 червня
10:34
22 червня
ТОП новини
Оголошення
13:35, 12 червня
13:45, 12 червня
18:24, 20 червня
13:44, 12 червня
00:12, 22 червня
Коментарі