• Головна
 • Переваги онлайн-кредиту від ШвидкоГроші
Новини компаній
11:56, 5 лютого 2019 р.

Переваги онлайн-кредиту від ШвидкоГроші

Новини компаній

Термінова потреба в грошах періодично виникає, напевно, у кожного українця, але якщо у більшості випадків можна перетерпіти, та іноді є ситуації, коли кошти потрібні терміново і беззастережно.

У такому випадку доводиться звертатися за банківським кредитом, оформлення якого часто займає надто багато часу або передбачає невигідні для позичальника умови. В таких ситуаціях позичальники часто перебувають у розпачі, адже зазвичай ситуації в котрих терміново необхідні гроші, відбуваються раптово. Чи є надійний вихід у подібних ситуаціях?Іншим варіантом вирішення проблеми може стати звернення до мікрофінансової організації, такої як «ШвидкоГроші», що видає кредити онлайн на карту‌ через власний інтернет-сервіс.

Коли в пригоді стане мікрокредит від «ШвидкоГроші»?

Дуже рідко трапляється так, що зарплата здатна задовольнити не тільки повсякденні потреби, але і дозволити регулярно оновлювати гардероб, набір побутової або комп'ютерної техніки. Найчастіше, для того щоб купити дорогу річ середньостатистичному українцеві доводиться відкладати кілька місяців або позичати гроші у друзів і рідних. Онлайн-кредит найкраще підходить для цих цілей і дозволяє сплатити:

 • покупку побутової техніки;

 • новий смартфон, планшет або ноутбук;

 • меблі, одяг, предмети декору;

 • заборгованість за комунальні, страхові та інші послуги.

Перевага онлайн-сервісу полягає у в використанні банківської карти, яка є найбільш зручним інструментом розрахунку на сьогоднішній день. З її допомогою ви можете легко оплачувати покупки в магазинах, купувати квитки на будь-який вид транспорту або товари в звичайних і інтернет-магазинах. Крім цього, за допомогою карти зручно не тільки витрачати, але і брати гроші в кредит.

Умови оформлення та погашення

Оформити позику на сайті компанії можуть всі громадяни України у віці від 18 до 60 років. Для цього необхідно мати лише паспорт, ідентифікаційний код та номер банківської карти. Ці дані потрібно буде вказати в анкеті. Компанія «ШвидкоГроші» працює з картами міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard і Maestro, дозволяючи Клієнту використовувати всі можливості грошових платежів і переказів через SWIFT та інші сервіси. Час розгляду анкети становить всього 20 хвилин, а ймовірність схвалення більше 90%. Максимальна сума кредиту 5 000 гривень видається на термін від 5 до 14 днів з можливістю його пролонгації.

Для зручного обслуговування кредиту, компанія пропонує відразу кілька інструментів, таких як:

 • відділення компанії;

 • будь-банківське відділення;

 • особистий кабінет на сайті «ШвидкоГроші».

Внесення платежів через особистий кабінет дозволяє використовувати банківську карту і позбавляє від необхідності перебувати в цей момент на території України. Оплата через відділення банку буде зручна жителям великих міст, з можливістю обслуговування в одному з офісів компанії, де Клієнту не доведеться платити комісію, а оплата не займе більше 5 хвилин. Переваги онлайн кредиту на карту від компанії «ШвидкоГроші», це:

 • проста і зручна процедура оформлення;

 • фіксована процентна ставка;

 • відсутність додаткових платежів і прихованих комісій;

 • послуга пролонгації;

 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Можливостей онлайн-кредиту від «ШвидкоГроші» буде достатньо, щоб вирішити поточні фінансові проблеми і дозволити собі придбати давно омріяну річ, на яку раніше не вистачало грошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...