Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область

Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область

17 листопада відбувся II (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці та технології).

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

Учні загальноосвітніх шкіл хвилюються, адже переможці міського етапу відправляться представляти місто на обласний етап, і щоб не говорили, у сучасному суспільстві модно бути розумним та здобувати призові місця на різноманітних конкурсах, адже дитині це додає впевненості та розуміння, що високий рівень знань розширює можливості та шляхи реалізації.

Уже стало гарною традицією проводити міську олімпіаду в ЗОШ  №17 (директор Ткачук Б.М.), де матеріально-технічні умови забезпечують якісне проведення змагань між дівчатами та хлопцями 9 та 11 класів (разом 36 учасників) закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, повідомляє прес-центр управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Олімпіада з трудового навчання складається з двох турів: теоретичного (учні відповідали на тестові завдання, які надав ХОІППО),  для практичного завдання було обрано: дівчата 9 клас – килимок для домашнього улюбленця, 11 клас – підставка під гарячий посуд; хлопці 9 клас – дерев’яна підставка під кухонне обладнання, 11 клас – металевий гачок для одягу. Усі учасники олімпіади впорались із завданням. У складі журі працювало 12 педагогів.

Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область, фото-1 Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область, фото-2 Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область, фото-3 Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область, фото-4 Міський етап учнівської олімпіади з трудового навчання визначив представників на область, фото-5

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Призерами олімпіади стали:

9 клас (обслуговуючі види праці):

  • III місце - Арчаковська Дар'я, ЗОш №10 (вчитель Нетяга О.В.).
  • II місце - Стремінська Катерина, ЗОш №17 (вчитель Ціцельська Д.М.); Осадчук Катерина, СЗОШ №5 (вчитель Задорожна Р.Б.); Шмігель Ельвіра, НВК №13 (вчитель Данчук Н.Я.).
  • I місце - Петрушена Олександра, ЗОШ №8 (вчитель Соколовська Ю.Г.).

9 клас (технічні види праці):

  • III місце - Губеліт Дмитро, СЗОШ №15 (вчитель Романюк В.М.); Мельник Богдан, ЗОШ №7 (вчитель Шиманська І.С.); Рудюк Дмитро, ЗОШ №15 (вчитель Лемешко О.М.); Гвіздун Ілля, ЗОШ№17 (вчитель Побережний О.М.).
  • II місце - Зубарєв Євген, ЗОШ №10 (вчитель Яцишин О.В.).
  • I місце - Надольський Олег, ЗОШ №11 (вчитель Лемешко О.М.).

11 клас (технічні види праці):

  • III місце - Ярошевський Юрій, НВК №3 (вчитель Образумов Ю.О.); Гриценко Богдан, ЗОш№17 (вчитель Побережний О.М.).
  • I місце - Роземборський Сергій, ЗОШ №10 (вчитель Яцишин О.В.).

 11 клас (технічні види праці):

  • III місце - Вдовиченко Вікторія, ЗОШ №17 (вчитель Ціцельська Д.М.).
  • II місце - Єрешко Катерина, ЗОШ №8 (вчитель Соколовська Ю.Г.).
  • I місце - Юшко Анастасія, ЗОш №12 (вчитель Байгота С.В.).

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги здобути перемогу в наступному етапі.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
127 переглядів в серпні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073