• Головна
  • Як вирахувати, яку пенсію отримуватимуть працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення
10:29, 7 серпня 2017 р.

Як вирахувати, яку пенсію отримуватимуть працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення

Як вирахувати, яку пенсію отримуватимуть працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення

Пунктом “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення” передбачено, що право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення після досягнення відповідного віку та за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується у визначеному Кабміном порядку.

Право на пенсію за вислугу років незалежно від віку мають працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення, які станом на 01.04.2015 року мали спеціальний стаж роботи на відповідних посадах не менш як 25 років або станом на 01.01.2016 року — не менш як 25 років 6 місяців.

Сьогодні пенсію за вислугу років призначають працівникам освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення, які мають спеціальний стаж роботи на відповідних посадах не менш як 26 років 6 місяців та які досягнули відповідного віку.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до Кам’янець-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: м. Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 10, або за телефоном "гарячої лінії" (03849) 3-38-94.

Кам'янець-Подільське об'єднане управління Пенсійного фонду України Хмельницької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсія #освіта #охороназдоров`я #соціальнезабезпечення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...