• Головна
  • Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари
14:07, 20 червня 2017 р.

Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари

В усьому світі стрімко зростає кількість «різновікивих» шлюбів, коли чоловік набагато старший за свою дружину….

У сучасному світі погляди на відносини в парі стали демократичнішими, ніж раніше. І хоча в більшості подружжя належать до одного покоління (різниця у віці 10 років або менше), мало кого здивує велика різниця у віці пари.

Велика різниця віку в шлюбі, часто залишається незрозумілою для суспільства. У таких відносинах деякі бачать як фінансовий підтекст, так і інші вигоди. Такі шлюби, у яких різниця у 7, 10, 20 років викликають безліч суперечок і пліток.

Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари, фото-1
Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари, фото-2

«Немає більшого дурня, ніж старий дурень» — таку репліку нерідко можна почути на адресу дорослого чоловіка, що одружився з молодою. Але чи такий уже поганий і безперспективний нерівний шлюб?

У нього очі на захід сонця, а в неї — на світанок

У переказах про царів Давида та Соломона, у життєписах китайських імператорів неодмінно наявний один і той самий сюжет. Коли владика став старим і немічним, ночами до нього приходила юна дівчина. І тоді поруч зі свіжим, сповненим життя створінням ніч не здавалася старому такою страшною й холодною та й старі кістки менше боліли... Сьогодні мало що змінилося: чимало зрілих, дорослих чоловіків шукають собі молодих подруг, керуючись при цьому різними мотивами — одним потрібна лялечка, гарна напарниця, інших приваблює молодість, третім просто бракує дочки, а четверті безтямно закохуються.

Що з приводу цього каже статистика? Виявляється, нині приблизно кожен шостий шлюб в Україні укладається між людьми, різниця у віці яких перевищує 15—20 років. «Нерівні шлюби» були дуже поширені й сто років тому, до революції. Та пізніше, у роки перших п’ятирічок, уряд взяв курс на зростання народонаселення, ускладнення процедури розлучення, заборони абортів. Сексуальна і психологічна гармонія шлюбної пари до уваги майже не бралася. Так у суспільстві сформувалася думка, що чоловікові похилих літ соромно одружуватися з молодою жінкою.

Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари, фото-3

Психологи говорять, що найбільша кількість нерівних шлюбів складається серед творчих людей, адже вони, на відміну від звичайних людей, мають трохи інший спосіб мислення, відрізняються своїм способом життя і повністю ігнорують загальноприйняті стандарти і норми. Вони живуть за власними, можна сказати унікальним правилами. І партнера собі вони підбирають не дивлячись на вік або професію, головне для них – це наявність спільних інтересів, взаємні почуття до партнера.

Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари, фото-4

Про фізіологічну користь

У старшому віці в чоловіків, як правило, поширені розлади серця, нервової системи, гіпертонія. А молоді жінки під час близькості чи навіть просто уві сні через груди виділяють речовини, які нормалізують серцеву діяльність. Поки що точно їхньої природи не встановлено, але доведено, що такі речовини є, і для сприятливого впливу на чоловіка, який старіє, достатньо мізерної кількості. Припустимо, лише стільки-то молекул протягом одного контакту — і вже поліпшується робота серця на найближчі три доби. Крім того, відновлюється імунна система, омолоджується формула крові — так неначе чоловікові роблять прямі переливання, припиняється біль в шлунку у тих, хто потерпає від гастриту, не загострюється виразкова хвороба. А вже про сексуальну активність і говорити не доводиться — вона зростає учетверо-вп’ятеро.

За все в житті треба платити. У тому числі й за задоволення бути поруч із молодою жінкою. Знаменитий американський мультимільйонер Берні Корнфільд на сьомому десятку закрутив роман із 17-річною красунею і через чотири роки переставився в інший світ, чому, як стверджував багато хто, сприяла фатальна пристрасть. Та хто знає, скільки б він протягнув, доживаючи вік у звичній обстановці?

Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари, фото-5

Коли Ів Монтан після смерті Симони Сіньоре одружився з дівчиною, молодшою від нього на 50 років (на онуці свого друга), він під час весілля весь час дивився на наречену й усміхався. А потім сказав: «Вибач мені, але я пригадав, як ніс твою матір із пологового будинку». Через рік дівчина його кинула — хворого й нещасного... Список, так би мовити, можна продовжити.

А якщо це кохання?

Існує безліч прикладів, коли люди з великою різницею у віці проживали довге щасливе життя разом. Адже й «нерівні шлюби» укладаються на небесах.

Любові всі віки покірні. Говоримо про "різновікові" пари, фото-6

А любов... Любов рухає Сонце і світила. Через неї запалюють зірки. Вона робить весну вічною. Про неї плач Ярославни і пісня «Зайка моя». Любов — різна. Палка, нерозділена, перша й остання. Її часто зображують злою, сліпою. Та вона не зла і не сліпа. Просто вона — Любов. Хоч би в якому віці обдарувала людину.

Наша редакція підготувала вам питання: Як ви вважаєте, чи має велику роль різниця у віці в подружжі?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стосунки #чоловікиіжінки #любов #"різновіковий"шлюб #обговорення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...