
20:05, Сьогодні
Надійне джерело
На пожежі у Кам’янці-Подільському врятували чоловіка

Фото: Головного управління ДСНС у Хмельницькій області
Сьогодні о 13:23 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу квартири на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного будинку у місті Кам’янець-Подільський на вулиці Зарванській.
Під час ліквідації пожежі із задимленого приміщення врятовано чоловіка 1976 року народження. Його госпіталізовано до медичного закладу. Повідомили у Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області.
Пожежу ліквідовано на площі 5 кв. м. Ймовірна причина займання — необережність під час куріння.
Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки. Не паліть у приміщеннях та не залишайте без нагляду недопалки, адже навіть незначна іскра може спричинити пожежу та мати тяжкі наслідки.
Читайте також:"На Камʼянеччині аферисти ошукали жінку під час продажу одягу".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
Коментарі