![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:21, 5 грудня 2023 р.
У Кам’янці-Подільському перед судом постане водій, який спричинив ДТП
![Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталась 3 серпня, близько 10:20 години по Нігинському шосе.
52-річний кам’янчанин, керуючи автомобілем "ГАЗ", не переконався у безпечності руху та розпочав маневр розвороту. Водій виїхав на зустрічну смугу, по якій в цей час рухався автомобіль "ВАЗ-21061" під керуванням 29-річного місцевого жителя. Між двома автівками відбулось зіткнення.
У результаті ДТП обидва водії отримали тілесні ушкодження. Їм було надано медичну допомогу без госпіталізації.
Наразі слідчі відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ Кам’янець-Подільського райуправління поліції вже завершили розслідування за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт стосовно водія автомобіля "ГАЗ" вже скеровано до суду.
Читайте також: "Шахраї ошукали жителів Кам’янеччини майже на 200 тисяч гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі