![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
22:05, 27 жовтня 2023 р.
У Кам’янці затримали жінку, яка двічі обікрала магазин одягу
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
У Кам’янці-Подільському перед судом постане крадійка, яка двічі пограбувала магазин одягу.
Слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції скерували обвинувальний акт щодо 33-річної зловмисниці до суду.
27 вересня до поліції звернулась 42-річна власниця одного з магазинів одягу, який знаходиться в місті Кам’янці-Подільському. Жінка повідомила, що невідома особа викрала з вітрини магазину 4 одиниці товару – дві сукні, штани та сорочку.
Поліцейські одразу розшукали та встановили крадійку. Нею виявилась 33-річна кам’янчанка, яка 12 вересня, під приводом примірки взяла речі з вітрини, після чого викрала їх. Також, в ході розслідування правоохоронці з’ясували, що 24 вересня зловмисниця в цьому ж магазині знову вчинила крадіжку. Слідчі оголосили крадійці про підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена повторно, в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт щодо 33-річної зловмисниці, за процесуального керівництва прокуратури скеровано до суду.
![У Кам’янці затримали жінку, яка двічі обікрала магазин одягу, фото-1 У Кам’янці затримали жінку, яка двічі обікрала магазин одягу, фото-1, Фото: Кам’янець-Подільське райуправління поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільське райуправління поліції
Читайте також: "На Кам'янеччині водій вантажівки пошкодив на цвинтарі вісім могил".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі