![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
15:41, 30 травня 2023 р.
У Кам’янці-Подільському з палаючої квартири врятували власника
![Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: ГУ ДСНС у Хмельницькій області
29 травня о 14:39 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що на вул. Князя Володимира у м. Кам’янець-Подільський горить квартира у двоповерховому будинку.
Одразу на виклик спрямували вогнеборців 5 Державної пожежно-рятувальної частини. Повідомили у Головному управлінні ДСНС у Хмельницькій області.
Прибувши на місце, надзвичайники встановили, що палає в одній із кімнат квартири, також з’ясувалося, що в середині перебуває власник. Не гаючи і секунди, вогнеборці розпочали розвідку, під час якої в одній із кімнат оселі виявили 30-річного власника.
Чоловіка відразу вивели на свіже повітря, після чого оперативно приборкали займання, яке спричинив недопалок. На щастя, у цьому випадку обійшлося без жертв. Закликаємо Вас дбати про власну безпеку, не палити в ліжку та у квартирі, адже такі необдумані дії можуть стати фатальними.
Читайте також: "Житель Кам’янеччини "виховував" 8-річного пасинка качалкою".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі