• Головна
  • РПЦвУ пішла "ва-банк" у питаннях дискредитації України на міжнародній арені
16:58, 4 травня 2023 р.

РПЦвУ пішла "ва-банк" у питаннях дискредитації України на міжнародній арені

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Поки навколоцерковні пропагандисти РПЦвУ поширюють інформацію про плідну роботу новоспеченого архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора (Коцаби) із захисту конституційних прав вірян церкви в Україні, останній на теренах сусідньої Польщі попиває зубровку та нестерпно чекає на зустріч з керівництвом Польської автокефальної православної церкви.

РПЦвУ пішла "ва-банк" у питаннях дискредитації України на міжнародній арені, фото-1

1 травня керівництво РПЦвУ під гаслом необхідності підтримки вірян в Польщі направило до країни делегацію, в яку увійшли одразу два сірих кардинали – архієпископ Віктор (Коцаба), що відповідає за поширення російських наративів на міжнародних майданчиках ООН, ОБСЄ, ПАРЄ, та довірена особа самого глави РПЦвУ митрополита Онуфрія – Микола Попеску, який опікується питанням недопущення визнання Румунською православною церквою автокефалії Православної церкви України, а також був одним з наглядачів Онуфрія за ефективністю проведення "протестних заходів" у Києво-Печерській Лаврі.

РПЦвУ пішла "ва-банк" у питаннях дискредитації України на міжнародній арені, фото-2

Візит делегації заплановано до Люблінської єпархії, де, як стверджують джерела в РПЦвУ, вони планують зустрітися з митрополитом польським Саввою та передати через нього патріарху рпц кирилу (гундяєву), або просто ще одному агенту ФСБ на прізвисько "Михайлов", інформацію про критичну ситуацію з РПЦвУ.

РПЦвУ пішла "ва-банк" у питаннях дискредитації України на міжнародній арені, фото-3

Вочевидь, включення до складу делегації саме цих осіб не є випадковістю: обоє відповідають в РПЦвУ за її інформаційну пропаганду на теренах Європи. Тому, їх основним завданням є довести через того таки Савву до політичних кіл Польщі наративи про чергові порушення українською владою прав вірян, нібито збільшення в країні, до якої вельми релігійна Польща (близько 98% поляків є глибоко віруючими) постачає зброю, антихристиянських настроїв. І яскравим тому підтвердженням нібито є повернення державою майна Києво-Печерської Лаври.

Однак, це не всі "цікавинки" роботи представників РПЦвУ з дискредитації України. Перед від’їздом до Польщі Коцаба організував візит до своєї єпархії делегації місії ООН з прав людини, яка з 2 травня розпочала "інспектування" питання дотримання в Україні релігійних прав і свобод. За інформацією очевидців, представники місії зацікавлені у поясненнях виключно представників РПЦвУ.

Проте, цікавим є факт, що як мінімум двоє представників цієї місії ООН мають зв’язки з країною-агресором.

РПЦвУ пішла "ва-банк" у питаннях дискредитації України на міжнародній арені, фото-4

Зокрема, за даними реєстрів рф, член делегації ООН Георгій Калягін, який представився як громадянин України з дипломатичним паспортом, має паспорт громадянина рф №3915247353, виданий йому т.зв. "Управлінням Федеральної Міграційної Служби по Республіці Крим" 14.10.2020 року. Сам він зареєстрований в тимчасово окупованому Криму за адресою: сел. Чорноморське, б.34, кв.8, а згодом за іншою адресою: м. Сімферополь, вул. Куйбишева, б. 31, кв. 183.

Інший член цієї делегації ООН Олександр Костилев, за інформацією тих таки інформаційних реєстрів рф, у московській області використовував автомобіль БМВ 530 з номерним знаком Т300ВК190, який належить російській страховій компанії СПАО "Ингосстрах". У графі "начало действия" страхового поліса (ААС 5071517311) зазначається, що він нібито мав діяти "с 23.07.2022 по 22.07.2023", проте з невідомих причин є протермінованим.

Ця ситуація вчергове доводить готовність РПЦвУ до будь-яких дій з дестабілізації релігійної ситуації, а також демонструє якою, м’яко кажучи, недосконалою і продажною стала провідна світова структура під голосною назвою "Організація Об’єднаних Націй".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#церква #релігія #розслідування #ПЦУ #ООН
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...