• Головна
  • У Кам’янці запрацювало "агентство з ідентифікації і реєстрації тварин"
12:41, 21 вересня 2022 р.
Надійне джерело

У Кам’янці запрацювало "агентство з ідентифікації і реєстрації тварин"

Фото: Кам’янець-Подільське РДА

Фото: Кам’янець-Подільське РДА

З початку воєнної агресії Російської Федерації проти України багато підприємств, установ і організації задля зниження ризиків втрати виробництва й обладнання змінили місця розташування своїх потужностей.

Чимало з них релоковано до Кам’янця-Подільського. Одним із таких є Державне підприємство "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин". Це єдине в Україні державне підприємство, що займається виготовленням поліуретанових вушних бирок для великої рогатої худоби. І відтепер воно провадитиме свою діяльність на території Кам’янеччини.

Днями на підприємстві було запущено виробництво. З матеріальною базою підприємства та процесами виробництва мав нагоду ознайомитися заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрій Завальнюк, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської РДА.

Зразки поліуретанових вушних бирок, за допомогою яких відбувається ідентифікація переважної більшості сільськогосподарських тварин, затверджені відповідними законодавчими документами. Одним із пріоритетних завдань підприємства завжди було постачання власникам тварин бирок належної якості, яка б відповідала вимогам ICAR – міжнародної організації з обліку тварин.

Окрім ідентифікації кожної сільськогосподарської тварини, основними цілями Державного підприємства "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин" є створення та наповнення централізованої бази даних Єдиний державний реєстр тварин з можливістю оперативного доступу до інформації про тварин щодо їх статі, віку, породи, стану здоров’я, місцезнаходження, тощо; сприяння у забезпеченні надійного контролю за походженням продукції тваринництва; сприяння охорони території України від занесення і розповсюдження епізоотичних захворювань; інтегрування до загальноєвропейського ринку продукції тваринництва.

На сьогоднішній день підприємство націлене не лише на надання послуг з ідентифікації і реєстрації тварин, а і послуг з нанесення лазерного маркування на різних виробах із пластику (поліуретану), можливого розширення виробничих потужностей для виготовлення інших видів виробів.

У 2019 році підприємство придбало обладнання та розпочало виробництво вушних бирок для ідентифікації великої рогатої худоби.

Унікальне обладнання створене на замовлення підприємства здатне виробляти не менше 3 млн. вушних бирок на рік, що повністю забезпечує річну потребу у засобах ідентифікації для великої рогатої худоби.

Читайте також: "На Кам'янеччині шахраї наживаються на війні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#воєнна агресія #підприємство #установа #організація #виробництво #тваринництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...