• Головна
  • До Кам’янця-Подільського релокувався ще один навчальний заклад
13:36, 12 вересня 2022 р.

До Кам’янця-Подільського релокувався ще один навчальний заклад

Фото: Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв

Фото: Кам'янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв

У Кам’янці-Подільському відбулася урочиста посвята першокурсників Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця.

На жаль, через війну заклад розпочав навчальний процес не у рідних стінах. Колег та студентів прийняли в одному з корпусів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

Те, що коледж відновив навчання, до того ж у змішаному форматі із можливістю очних занять – це важливе досягнення, що стало можливим завдяки співпраці між Донеччиною і Хмельниччиною та керівництвом закладів.

Після урочистого привітання першокурсників гості оглянули навчальні приміщення закладу, поспілкувалися з педагогами та студентами. Звичайно, попереду ще досить багато роботи, аби остаточно облаштувати приміщення під потреби бахмутчан, але представники обидвох адміністрацій запевнили, що без підтримки заклад не залишиться.

Зауважимо, що тут вдалося зберегти практично незмінний викладацький склад – майже п’ятдесят педагогів. Як кажуть, головне – це люди, а стіни відбудуються. Отож, і близько 80 студентів, які поки навчаються офлайн, і більше сотні тих, що займатимуться очно, матимуть можливість отримати якісну освіту та глибокі знання, що допоможуть їм розкрити свої таланти та знайти себе у творчості.

Загалом коледж готує фахових молодших бакалаврів за спеціальностями "Музичне мистецтво" (освітні програми "Фортепіано"; "Оркестрові струнні інструменти"; "Оркестрові духові та ударні інструменти"; "Народні інструменти"; "Естрадний спів"; "Хорове диригування"; "Теорія музики") та "Хореографія" (освітня програма "Народна хореографія").

До Кам’янця-Подільського релокувався ще один навчальний заклад , фото-1, Фото: НГП

Фото: НГП

Читайте також: "У Кам'янці викрили злочинну організацію, яка розповсюджувала закладки".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Звідки ви читаєте нас?
проголосувало 449 відвідувачів
з Кам'янця-Подільського
63,3%
з Кам'янець-Подільського району
18,0%
з Хмельницької області
4,2%
з інших областей України
4,0%
з-за кордону
10,5%
#посвята #коледж #творчість #бакалавр #війна #студенти #педагоги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...