![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
17:05, 7 вересня 2022 р.
33-річній кам’янчанці підпалили автівку
![Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
За попередніми даними, причиною займання транспортного засобу міг стати підпал.
Подія трапилась 5 вересня близько 22:00 години. До чергової частини Кам’янець-Подільського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що по вул. Степана Бандери в райцентрі сталося займання автомобіля марки "MINI COOPER COUNTRYMAN", який належить 33-річній місцевій жительці. На щастя, пожежу оперативно локалізували рятувальники, але внаслідок загорання пошкоджено лакофарбове покриття транспортного засобу та частину моторного відсіку.
Сума завданих матеріальних збитків наразі встановлюється. Попередня причина займання - підпал.
Слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу) Кримінального кодексу України та встановлюють обставини події, а також осіб, які могли б бути причетні до скоєння цього злочину. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.
Читайте також: "У Кам'янці-Подільському перейменували дитячі садки".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Звідки ви читаєте нас?
проголосувало 449 відвідувачів
з Кам'янця-Подільського
63,3%
з Кам'янець-Подільського району
18,0%
з Хмельницької області
4,2%
з інших областей України
4,0%
з-за кордону
10,5%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі