![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:23, 5 вересня 2022 р.
Залужний нагородив начальника Хмельницької ОВА почесною відзнакою
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив почесним нагрудним знаком "За сприяння війську" начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.
Про отримання цієї відзнаки очільник ОВА повідомив у своєму Telegram.
Посадовець зауважив, що Хмельниччина з перших днів мобілізувалася, згуртувалася та рішуче стала до оборони рідної землі. Тому, за його словами, ця нагорода стосується кожного мешканця області, хто в тій чи іншій мірі допомагає здобути перемогу.
![Залужний нагородив начальника Хмельницької ОВА почесною ві..., фото-1 Залужний нагородив начальника Хмельницької ОВА почесною відзнакою, фото-1, Фото: Сергій Гамалій](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Сергій Гамалій
Ми залишаємося тилом, гуманітраним фронтом, і явпевнений, що в цьому є заслуга кожного з вас: воїнів, які зі зброєю в руках б’ють ворога, і дітей, що збирають гроші на ЗСУ, усіх жінок, що стали до служби в "кухонних" батальйонах, готуючи консерви та смаколики на фронт, та волонтерів, які здатні дістати все, що завгодно, якщо це потрібно бійцям, робітників, підприємців та аграріїв, які роблять усе, щоб працювала наша економіка, – написав Гамалій.
Додамо, що нагороду почесний нагрудний знак "За сприяння війську" було затверджено у грудні 2021 року наказом Головнокомандувача ЗСУ. Ним нагороджуються працівники Збройних Сил України або інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови й розвитку ЗСУ, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній. культурній та інших сферах життєдіяльності. Відзнака має форму медалі, на лицьовій стороні якої зображена захисниця Оранта із двома перехрещеними шаблями.
Читайте також: "Перед початком навчання можна ознайомитись із транспортом та спеціалістами в автошколах".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Звідки ви читаєте нас?
проголосувало 449 відвідувачів
з Кам'янця-Подільського
63,3%
з Кам'янець-Подільського району
18,0%
з Хмельницької області
4,2%
з інших областей України
4,0%
з-за кордону
10,5%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі