![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
07:06, 9 травня 2022 р.
Надійне джерело
Скульптуру "Закрите небо" відкрили у Кам’янці-Подільському
!["Закрите небо". Фото: Кам'янець-Подільська міська рада "Закрите небо". Фото: Кам'янець-Подільська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Закрите небо". Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
Над новим мистецьким об’єктом відомі скульптори Кам’янця працювали протягом місяця.
Символізує вона те, про що з перших днів війни мріють усі українці – закрите від ворожих ракет небо.
Відкрили нову скульптурну композицію у сквері "Гунські криниці" в Кам’янці-Подільському сьогодні, 8 травня. Зображає вона величезні руки, які підтримують фігуру жінки з крилами
В ногах у жіночої фігури також є лавка, зроблена напівколом, з вирізьбленим на ній рядком з вірша Шевченка: "…А буде син, і буде мати, і будуть люде на землі".
Кам’янецькі скульптори, відомі чи не на увесь світ, Андрій Кліщ та Сергій Кляпетура працювали над нею місяць. Цей шедевр носить у собі глибокий сенс, є уособленням стійкості українського народу, а також нагадує нам про Героїв, які тримають над нами небо, – прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Кам’янця Михайло Посітко.
Читайте також: "Сергій Гамалій закликав мешканців області утриматись від пересування власним транспортом".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі