• Головна
  • 27 юних-науковці Кам'янець-Подільської громади стали призерами обласного етапу МАН
12:16, 12 квітня

27 юних-науковці Кам'янець-Подільської громади стали призерами обласного етапу МАН

Фото: Saydung89

Фото: Saydung89

30 здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Кам’янець-Подільської міської територіальної громади представляли власні наукові доробки на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та змагалися за можливість продовжувати участі та представляти Хмельницьку область на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту МАН 2022.

Призерами II етапу стали:

Відділення хімії та біології. Відділення екології та аграрних наук

Секція "Валеологія": I місце – Діана Іщук (СЗОШ №5).

Секція "Хімія": I місце – Регіна Бабюк (ліцей).

Секція "Медицина": IІ місце – Андрій Марков (ліцей).

Секція "Загальна біологія": IІІ місце – Григорій Гадзира (НВК №14).

Відділення хімії та біології

Секція "Психологія": IІ місце – Рената Полуботкіна (НВК №9).

Секція "Філософія та суспільствознавство/Педагогіка": IІІ місце – Софія Дудіна (ЗОШ №17).

Відділення технічних наук

Секція "Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології": I місце – Володимир Рулик (ЗОШ №7).

Секція "Науково-технічна творчість та винахідництво": ІI місце – Анна Клюс (ліцей).

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція "Фольклористика": I місце – Антоніна Свирида (СЗОШ №5).

Секція "Українська мова": I місце – Мирослава Гусар (ЗОШ №16).

Секція "Зарубіжна література": ІI місце – Валерія Гораш (СЗОШ №5).

Секція "Мистецтво": ІII місце – Юлія Королюк (НВК №9).

Відділення наук про Землю

Секція "Географія та ландшафтознавство": I місце – Олександр Пірожак (НВК №14).

Секція "Геологія, геохімія та мінералогія": I місце – Максим Мокринчук (НВК №13).

Секція "Кліматологія та метеорологія": IІ місце – Максим Шиманський (ЗОШ №12).

Відділення фізики та астрономії

Секція "Експериментальна фізика": ІI місце – Ілля Підлісний (НВК №14).

Відділення мовознавства

Секція "Німецька мова": I місце – Віолетта Рашкевич (ЗОШ №15).

Секція "Англійська мова": IІІ місце – Назарій Прокопов (НВК №9).

Відділення історії (крім всесвітньої історії)

Секція "Археологія": I місце – Ангеліна Наглюк (НВК №3).

Секція "Етнологія": I місце – Катерина Мельник (ліцей).

Секція "Історичне краєзнавство": IІ місце – Денис Кирилюк (СЗОШ №5).

Секція "Історія України": IІ місце – Максим Громей (НВК №14).

Відділення математики

Секція "Математика": IІ місце – Роман Любач (НВК №14).

Відділення філософії та суспільствознавства. Секція всесвітньої історії об’єднані

Секція "Відділення історії/Всесвітня історія": ІI місце – Валерія Чесанівська (НВК №9).

Секція "Філософія": IІІ місце – Яна Костюк (ліцей).

Секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігії": ІІI місце – Дмитро Хоптій (ліцей).

Секція "Соціологія": ІІI місце – Марія Юркова (НВК №13).

Читайте також:"За останню добу в країну повернулось 24 тисячі українців".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МАН #здобувачі освіти #школярі #наукова робота
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...