• Головна
  • У Кам'янці-Подільському відбулася термінова нарада оперативного штабу
16:28, 27 лютого 2022 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському відбулася термінова нарада оперативного штабу

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Нарада відбулася під головуванням міського голови та радника віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної - Сергія Ніжинського.

З 25 лютого пані Ольга призначена головним координатором гуманітарної допомоги в Україні, а Сергій Ніжинський делегований до нашого міста з метою координації гуманітарних, соціальних, міжнародних питань.

Радник повідомив про те, що готовий допомагати громаді в існуючих на сьогодні проблемах: забезпеченні у достатній кількості продовольства в магазинах, нестачі палива, утруднення через приймання певними торговими мережами тільки готівкового розрахунку та ін.

Сформовані на сьогодні громадою потреби він готовий донести в якнайшвидший та найефективніший спосіб до керівництва держави.

Міський голова повідомив про те, що кожен напрямок сьогодні має свої потреби, як то переселенці – необхідність харчування, розселення, цілодобова робота пунктів прийому людей тощо.

На сьогодні керівнику управління освіти надано доручення розгорнути ще два пункти на в’їзді та виїзді з міста, в яких люди, що проїжджають транзитом через місто, зможуть зупинитись на короткотерміновий відпочинок і отримати необхідну допомогу та інформацію. Запрошуємо волонтерів до співпраці.

На сьогодні чимало утруднень виникає на кордонах, є затори на дорогах. У довготривалих подорожах хворіють діти, дорослі, відповідно – вони потребують медичної допомоги. Тому, як повідомив радник Ніжинський, є потреба у волонтерах, які готові допомагати на пунктах пропуску, на кордонах у "мобільній медичній бригаді".

Велика ймовірність, що до Кам’янця привозитимуть породіль з областей, де ведуться бойові дії. Як повідомив начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, наш перинатальний центр готовий до цього.

На нараді йшла мова про необхідність бути пильними та у випадках підозрілої поведінки інших осіб, про це необхідно повідомляти у правоохоронні органи.

Звертаємось до кам’янчан:

терміново передавати інформацію до правоохоронних органів, якщо ви побачили "мітки", знаки світлові маячки на стінах будівель, дерев, на тротуарах, дорозі… Особливо, якщо мова йде про трансформаторні підстанції, об’єкти інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність міста, військові об’єкти тощо.

Звертаємось до медичного бізнесу:

Кам’янець потребує свіжих та регулярних поставок медикаментів до наших аптек. Дефіцит тих чи інших ліків може спричинити негативні наслідки.

Звертаємось до торгових мереж, магазинів, продовольчого бізнесу:

Місто й села потребують вчасних доставок хліба, основних продуктів харчування до магазинів. Прохання не допускати скуповування товару першої необхідності "в одні руки". Просимо не допускати підвищення цін на такі товари. Будьмо соціально-відповідальні.

Основні телефони:

• Центри прийому-розселення:

1) ЗОШ №15 тел. (03849) 5-17-07;

2) ЗОШ №16 тел. (03849) 5-17-14 і 067 968 08 15.

Пункти приймання допомоги:

1)Департамент соціального захисту населення (вул.Шевченка,26), тел. 097 478 78 07 (Аліна)

2) Територіальний центр "Турбота" (вул.Франка, 30), тел. 067 36 89 950 (Тетяна).

Цілодобова оперативна служба: 15-05, або 068 777 15 05, Черговий поліції 102, або 6-45-85.

Читайте також:"Нацбанк врегулював діяльність кредитних спілок на період дії воєнного стану".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #штаб #міський голова #переселенці #їжа #одяг #допомога #війна #україна #росія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...