• Головна
  • Прийом невролога у Кам’янці-Подільському
Реклама
09:00, 18 січня 2022 р.

Прийом невролога у Кам’янці-Подільському

Реклама
Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

Багатопрофільна поліклініка "Центр сімейної медицини" - це сучасний медичний центр, де кваліфіковані лікарі діагностують і проводять якісне лікування захворювань нервової системи.

Крім команди фахівців, ЦСМ володіє новітнім діагностичним обладнанням, що дозволяє максимально точно, в індивідуальному порядку провести обстеження центральної та периферичної нервової системи, а також провести курс необхідного лікування. Неврологи Центромеду лікують захворювання головного та спинного мозку, периферичних нервів, а також лікар може виявити такі стани, які схожі на захворювання внутрішніх органів, але ними не є.

Плановий прийом у невролога

Часто ми думаємо, що відвідувати невролога потрібно тільки, коли питання здоров’я стає гострим. Це помилкове судження, адже неврологія, як і інші галузі медицини наголошує, що краще запобігати захворюванню, ніж боротись з важким станом. Вчасно відвідати невролога – це можливість відновити якість життя!

Коли варто невідкладно відвідати кабінет невролога?

Найпоширенішими причинами розвитку неврологічних захворювань вважають: хронічна перевтома, порушення режиму сну та харчування, стреси та напруження. Якщо ви відчуваєте постійний головний біль, хронічний біль у шиї та спині, запаморочення, оніміння та поколювання пальців кінцівок, погіршення зору, проблеми рухової активності, погіршення мислення, концентрації, уваги – значить вам варто як найшвидше записатись на прийом до невролога. Спеціалісти Центру сімейної медицини, ведуть прийом щодня за попереднім записом.

Діагностика неврологічних захворювань

Центр сімейної медицини вибудовує свою роботи таким чином, щоб кожен відвідувач міг в одному місці отримати комплекс якісних послуг. Записавшись на прийом до невролога, в разі необхідності, ви можете отримати додаткову консультацію суміжних спеціалістів та відразу в ЦСМ пройти діагностику: електроенцефалограму (ЕЕГ) для дітей (можна у сні) та дорослих, транскраніальну нейросонографію, УЗД судин голови та шиї, лабораторні дослідження.

Лікарі-неврологи ЦСМ

"Центр сімейної медицини" проводить запис до двох неврологів.

Мартинюк Аліна Вікторівна

Прийом невролога у Кам’янці-Подільському, фото-1

У 2017 році Аліна Вікторівна закінчила Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова за спеціальністю "Лікувальна справа". З 2017 по 2019 роки проходила інтернатуру на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Неврологія". У 2019 році отримала сертифікат лікаря-невролога.

Працює лікарем-неврологом у "Центрі сімейної медицини", діагностує та лікує захворювання ЦНС та ураження периферичних нервів. Аліна Вікторівна регулярно відвідує наукові семінара та конференції.

Хома Тая Олександрівна

Прийом невролога у Кам’янці-Подільському, фото-2

У 2011 році Тая Олександрівна закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа". З 2011 по 2013 - інтернатура на базі ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Неврологія". У 2014 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю "Дитяча неврологія" у м. Донецьк. У 2018 році присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом "Неврологія".

Працює дитячим неврологом у "Центрі сімейної медицини". Тая Олександрівна регулярно бере участь у міжнародних наукових семінарах та конференціях.

Записатись на прийом до спеціалістів ЦСМ можна за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com

Читайте також:"Прийом отоларинголога у Кам’янці-Подільському".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦСМ #Центр сімейної медицини #медицина #невролог #Центромед #Хома #Мартинюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...