• Головна
  • Ультразвукова діагностика у Кам’янці-Подільському
Новини компаній
09:11, 6 жовтня 2021 р.

Ультразвукова діагностика у Кам’янці-Подільському

Новини компаній
УЗД апарат Центру сімейної медицини. Фото: "3849.com.ua"

УЗД апарат Центру сімейної медицини. Фото: "3849.com.ua"

Ультразвукова діагностика - є першим важливим кроком комплексного обстеження організму, який дозволяє точно оцінити стан внутрішніх органів і судинної системи, органів дихання. При необхідності ультразвукового обстеження виникають питання, де зробити УЗД у Кам’янці, якісне УЗД Кам’янець та інше.

Багатопрофільна поліклініка "Центр сімейної медицини" понад 24 роки працює на ринку медичних послуг, за цей час сформовано кейс практичного досвіду та зроблено висновки, що для якісної діагностики потрібно найкраще обладнання та постійне професійне зростання медичних працівників.

ЦСМ йде в ногу з часом та постійно оновлює обладнання

Раді повідомити, що ультразвукове дослідження у Центрі сімейної медицини здійснюється на новому апараті "Siemens Acuson S2000", що належить до топ-лійки апаратів УЗД. На території Хмельницької області лікарі ЦСМ одні із перших використовують таке обладнання експертного класу.

Переваги даного обладнання

Згідно світових досліджень сканер "Siemens Acuson S2000" визнаний кращим апаратом УЗД світу.

  • Можна використовувати найпередовіші методи обробки зображень.
  • Апарат дозволяє зробити контури чіткішими та зменшує рівень перешкод у всьому сканованому обсязі.
  • Наявна можливість створення композитних зображень.
  • Режими 3D/4D: радіологічні та кардіологічні дослідження; дослідження плоду (режим амніоскопії).
  • Технологія оптимальної візуалізації просвіту судин, забезпечує зменшення шумів у великих і дрібних судинах, чіткіше відображення стінок судин.

УЗД-спеціалісти Центру сімейної медицини

Ультразвукову діагностику в Центромеді проводять спеціалісти високого класу з багаторічним досвідом роботи, які перебувають у постійному навчанні та вдосконаленні.

Земскова Ольга Олександрівна

Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії. Закінчила Ленінградський педіатричний медичний інститут в 1983 році. З 1992 р. одна із перших почала займатись в місті УЗД діагностикою. Обстежує діток з перших днів життя та дорослих.

Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД. У 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю "Лікувальна справа". З 2003 до 2006 рік - інтернатура за спеціальністю "Акушерство та гінекологія". З 2009 році – проводить УЗД дослідження в гінекології, акушерстві, обстежує судини та інші системи органів. Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Корчиста Руслана Валеріївна

В 2012 році закінчила Буковинський державний медичний університет. З 2012 до 2015 рік проходила інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. У 2015 році здобула сертифікат лікаря акушера-гінеколога. 2015 р. - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Записатись на прийом до спеціалістів ЦСМ можна за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com

Читайте також:"Ведення вагітності у Центрі сімейної медицини".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЗД #ЦСМ #Центромед #Центр сімейної медицини #ультразвукове обстеження #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...