• Головна
  • Ведення вагітності у Центрі сімейної медицини
Новини компаній
12:08, 5 липня 2021 р.

Ведення вагітності у Центрі сімейної медицини

Новини компаній
Фото: "Медхауз"

Фото: "Медхауз"

Вагітність – це особливий стан жінки, який оповитий протилежними емоційними коливаннями, від неймовірної радості зародження нового життя до загостреної відповідальності за здоров’я матері та дитини. У період вагітності в організмі жінки закладається основа здоров’я майбутньої дитини. Тому набагато комфортніше, спокійніше та простіше пройти цей шлях із лікарем, якому довіряєте на всі 100%.

Багатопрофільна поліклініка "Центр сімейної медицини" у Кам’янці-Подільському вводить нову послугу "Моя вагітність". Супровід пар від моменту планування вагітності й до появи на світ нової маленької людини.

Обираючи ведення вагітності у ЦСМ, ви можете не хвилюватись за свій стан здоров’я – адже ви й майбутній малюк будете під пильним доглядом професіоналів. Адміністрація Центромед розробила комплексну програму спостереження вагітності: консультації акушера-гінеколога (тривалість 45 хв), послуги лабораторії: клінічні й біохімічні аналізи, генетичні тести, електрокардіографія, ультразвукова діагностика з 4D зображенням, кардіографія плоду та присутність на пологах акушера-гінеколога, який вів вагітність. Щодо останнього, то варто додати, що "Центр сімейної медицини" уклав договори з багатьма медичними установами України:

Медична реформа дала право жінкам обирати, де ставати на облік в державному чи приватному закладі. Обираючи, кожен виділяє свої переваги, плюси та мінуси.

Ведення вагітності в ЦСМ

ЦСМ: вул. Драгоманова, 14-А

  • Лікар-гінеколог високої кваліфікації.
  • Власна клініко-діагностична лабораторія.
  • Інноваційний УЗД-апарат із функцією 4D зображення, один із перших в Хмельницькій області.
  • Видача обмінної карти й лікарняного листа для оформлення декретної відпустки.
  • Присутність акушера-гінеколога на пологах.
  • Консультації лікарів-фахівців (окуліста, стоматолога, отоларинголога, ендокринолога, терапевта, уролога, психолога та інших).
  • Страхування вагітності.

Свою вагітність ви можете довірити лікарям акушерам-гінекологам, лікарям-УЗД Руслані Корчистій та Валерії Мартинюк.

Корчиста Руслана Валеріївна

Корчиста Руслана Валеріївна

У 2012 році Руслана Валеріївна закінчила Буковинський державний медичний університет; з 2012 до 2015 р. проходила інтернатуру на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. 2015 р. - отримала сертифікат лікаря акушер-гінеколога. 2015 р. - отримала сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Мартинюк Валерія Леонідівна

Мартинюк Валерія Леонідівна

У 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальністю "Лікувальна справа". З 2003 до 2006 р. проходила інтернатуру за спеціальністю "Акушерство та гінекологія". У 2009 році отримала сертифікат лікаря ультразвукової діагностики. Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Якщо вас зацікавила нова послуга в Центрі сімейної медицини для отримання консультації зверніться за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70. Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com.

Читайте також:"Наша якість набагато вища за нашу ціну", - Олег Григоренко, стоматолог ЦСМ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦСМ #вагітність #Моя вагітність #Центр сімейної медицини #Корчиста Руслана #Центромед #медицина #вагітна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...