
11:16, 27 вересня 2021 р.
Надійне джерело
На Кам'янеччині через недопалок горів будинок: є загиблі

Фото: "Служба порятунку 101 Кам'янець-Подільський"
26 вересня о 08:39 на пункт зв’язку Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Миньківці Дунаєвецької територіальної громади Кам'янець-Подільського району.
До місця події було направлено черговий караул 16 Державної пожежно-рятувальної частини смт. Нова Ушиця. Як виявилось, пожежа виникла в одній із житлових кімнат будинку. На момент прибуття підрозділу ДСНС горіло на площі 3 кв.м.
Вогнеборцям вдалось швидко ліквідувати пожежу, запобігти її розповсюдженню на решту площі, повідомляє пресслужба порятунку 101 Кам'янця-Подільського.
Під час ліквідації в одній із кімнат було виявлено тіло 42-річного чоловіка без ознак життя та 65-річного чоловіка, якого вивели на свіже повітря та передали медикам.
Ймовірна причина загоряння – необережність під час паління.
Читайте також:"Водні поліцейські виявили більше 3 км сіток та врятували близько 180 кг риби".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
19:40
4 грудня
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Оголошення
22:07, 26 листопада
3
14:12, 5 грудня
09:22, 28 листопада
05:52, Вчора
5
Коментарі