• Головна
  • Агрофірми Хмельниччини збільшили поголів’я кіз та овець у понад 4 рази
08:43, 21 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Агрофірми Хмельниччини збільшили поголів’я кіз та овець у понад 4 рази

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Поголів’я овець та кіз на Поділлі за рік збільшилася на 25,5% до 41,4 тисячі голів станом на 1 вересня.

Причому зростання відбулося за рахунок сільгосппідприємств: вони збільшили кількість тварин в 4,4 раза – до 10,5 тисячі, інформує Головноме управління статистики у Хмельницькій області.

Натомість населення Хмельниччини практично не змінило кількість "дрібної худоби" у приватних господарствах: на початку осені подоляни утримували 30,9 тисячі голів овець і кіз (зростання на 1,0%).

Зауважимо, що нинішня кількість значно більша, ніж була протягом нинішнього століття. Проте в рази менша за показники минулого. До прикладу, сорок років тому в області нараховувалося понад двісті тисяч кіз і овець.

Поголів’я великої рогатої худоби за рік практично не змінилося. На 1 вересня ВРХ в усіх категоріях господарств налічувалося 231,9 тисячі голів (без змін, якщо порівняти з початком осені минулого року), у тому числі корів – 123,7 (99,5% від торішнього рівня).

Свиней в області дещо побільшало – 356,9 тисячі (на 11,9% більше, ніж на минулорічне 1 вересня). Причому зростання, як і у випадку з вівцями-козами відбулося завдяки агрофірмам. Нині сільгосппідприємства відгодовують 220,7 тисячі голів, що на 29,2% більше, ніж торік. Населення скоротило поголів’я на 8,1% до 136,2 тисячі свиней.

Хмельницький район залишається лідером серед сільгосппідприємництва в тваринництві. Якщо агрофірми області на початку осені загалом утримували 59,2 тисячі голів рогатої худоби, то на Хмельницький район припадало 34,2 тисячі голів, на Шепетівський – 18,9 тисячі, Кам’янець-Подільський – 6,1 тисячі.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області, поголів’я свиней також найбільше в Хмельницькому районі: агрофірми тримають 174,4 тисячі голів.

Читайте також: "Графік вивезення опалого листя з території Кам'янець-Подільської громади".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#поголів’я #сільгосппідприємства #статистика #тварини #рогата худоба #вівці #кози #агрофірма
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...