• Головна
  • Понад 1000 працівникам Хмельниччини боргують заробітну плату
10:56, 2 серпня 2021 р.
Надійне джерело

Понад 1000 працівникам Хмельниччини боргують заробітну плату

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Заборгованість по заробітній платі протягом червня зменшилася на 2,9 мільйона гривень й на 1 липня становила 19,3 мільйона. Загалом зарплатню не виплачено 1028 працівникам в середньому по 18,9 тисячі гривень.

Левова частка заборгованості припадає на Кам’янець-Подільський район: 14,8 мільйона гривень (за місяць практично не змінилася), повідомляє пресслужба Головного управління статистики у Хмельницькій області.

У Хмельницькому районі завинили працівникам 3,9 мільйона (зростання на 13,5%), у Шепетівському – борг зменшився в п’ять разів до 767,2 тисячі.

Як бачимо, у Кам’янець-Подільському районі не виплатили понад три чверті загального боргу, в Хмельницькому – одну п’яту, в Шепетівському – рівно 4%.Найбільша сума заборгованості припадала на промисловість – 14,5 мільйона гривень (74,4% від загальної суми).

Зазначимо, що понад половину боргу утворили у добувній промисловості та розробленні кар’єрів: 8,1 мільйона станом на 1 липня. Причому за червень заборгованість майже не змінилася (зростання на 2,9%), а в порівнянні з початком року зміни суттєвіші – збільшення на 49,8%.

Переробна промисловість теж накопичила суттєві борги – 5,5 мільйона гривень, що в 2,3 раза більше, ніж на початку року (за червень зростання незначне – 2,6%). Заборгованість у будівництві на 1 липня становила 2,4 мільйона гривень, освітянам не сплачено 385,3 тисячі гривень, у сфері здійснення операцій з нерухомим майном – 268,5 тисячі.

Борги аграріям, лісівникам і рибалкам вже кілька місяців незмінні – 187,3 тисячі гривень.

Читайте також: "Як повернути неякісні ліки в аптеку?".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працівники #борг #заробітна плата #кошти #гроші #робота #виплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...