
09:00, 2 липня 2021 р.
Надійне джерело
Негода на Кам'янеччині: повалені дерева та пошкоджені авто

Наслідки негоди на Кам'янеччині. Фото: Кам’янець-Подільське районне управління ГУ ДСНС
30 червня о 17:30 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на вулиці Соборній в Кам’янці-Подільському на легковий автомобіль "Opel Combo" впало дерево.
За вказаною адресою оперативно прибули надзвичайники 5 Державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою аварійно-рятувального обладнання вони оперативно розкряжували дерево та прибрали гілки з понівеченого автомобіля. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС.
Обрізали аварійні дерева й Кам’янець-Подільські рятувальники в с. Привороття. О 08:29 їм повідомили, що потрібна допомога для обрізки аварійних дерев у важкодоступних місцях. А на вулиці Соборній в Кам’янці-Подільському на легковий автомобіль впало дерево. За допомогою аварійно-рятувального обладнання ДСНС-сівці оперативно розкряжували дерево та прибрали гілки з понівеченого автомобіля.
1 липня о 16:00 надзвичайникам повідомили, що на вул. Героїв Небесної Сотні в м. Кам'янець-Подільський на два припаркованих легкових автомобілі впали гілки дерева.
Тож необхідна допомога рятувальників. Черговий караул 5 державної пожежно-рятувальної частини оперативно прибув за вказаною адресою. За допомогою спецінструменту працівники ДСНС прибрали гілки з автомобілів.
Також о 17:19 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що внаслідок сильних поривів вітру на вул. Огієнка над проїжджою частиною дороги обвисає елемент конструкції реклами. Прибувши до місця виклику надзвичайники 5 Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою драбини та шанцевого інструменту зняли металеву конструкцію.
Читайте також: "Пожежа у селі Гусятин".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:10
21 травня
17:30
20 травня
14:38
20 травня
ТОП новини
Оголошення
13:33, 9 травня
13:33, 9 травня
10:59, 12 травня
09:21, 17 травня
13:58, 13 травня
live comments feed...
Коментарі